Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem megy a szex a párommal?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem megy a szex a párommal?

Figyelt kérdés
Végső elkeseredésembe fordultam ide, fiatal pár vagyunk lassan egy éve vagyunk együtt, nagyon szeretjük egymást, nagyon tetszik a lány, ha meglátom görcsbe van a gyomrom, szóval igazi szerelem, első kapcsolat nekem is neki is, ő szűz én nem vagyok az még régebben volt egy kapcsolatnak nem nevezhető valamim és akkor vesztettem el a szüzességem. Mostanában nagyjából egy hete kezdett róla beszélni, hogy jó lenne már szexelni, egy idejig tologattam mondtam, hogy fáradt vagyok, meg hasonlók, de tegnap megelégelte eléggé összekaptunk, és megpróbáltuk. Sajnos a szerszámom kudarcot vallott, próbálkoztam, de egyszerűen folyamatosan ellankadt, meg fel se állt szinte, ha állt is csak küszködtem, izzadtam, próbálkoztam, de addig nem jutottunk el, hogy berakjam... Na most a kérdés az lenne, hogy miért lehet ez, megmondom őszintén azt régebben is észrevettem magamon, hogy azok a lányok akikbe igazán szerelmes tudnék lenni azok szexuálisan nem vonzanak, de azt hittem, ha lesz egy párkapcsolatom akkor kialakul ez is, most nem tudom mit tegyek, tegnap sírtam is, barátnőm próbált vígasztalni, de láttam rajta, hogy kétségbe van esve, nem nagyom tetszik, és nem is nagyon tudja hova tenni a dolgot. Vajon mi lehet ez? Forduljak vele orvoshoz? Esetleg valakinek volt már hasonló? A válaszokat köszönöm.

2019. jún. 23. 03:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Szexuálisan más típus vonzanak, mint érzemileg?
2019. jún. 23. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vonzana*
2019. jún. 23. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha nem megy fa..szal akkor nyalj be neki.
2019. jún. 23. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 xKakashix ***** válasza:

velem is volt már ilyen, szerintem nincs nagy okod aggódni..

legutóbbi kapcsolatom első találkozásán történt hasonló dolog velem is.. távkapcsolat volt tehát elég sokáig beszélgettünk előtte, így tudtuk, hogy le fogunk feküdni egymással.. nagyon szerelmes voltam és izgultam is rendesen pedig nem igazán szoktam, ráadásul mikor megláttam élőben még szebb volt.. na szóval a lényeg az, hogy elmentünk a szállásra amit foglaltunk, összebújtunk, csókolóztunk stb.. de egyszerűen nem tudtam felállni, se cuminál, se szexnél.. pedig hihetetlenül akartam és vonzódtam hozzá, de egyszerűen nem ment.. én ezt annak tudom be, hogy túlságosan rá voltam görcsölve a dologra és nem tudtam igazán ellazulni, amikor meg észrevettem, hogy nem akar felállni még inkább rágörcsöltem az egészre..

nagyon szarul éreztem magam és párom se tudta hova tenni, azt gondolta, hogy ő nem elég vonzó a számomra stb.. de ez nem így volt.. kibeszéltük hogy mitől lehet, elmondtam ezt neki is, hogy túlságosan izgultam stb.. aztán 2. talin már nem volt ilyen, problémamentes volt minden

ha viszont te azt érzed, hogy szexuálisan nem vonzódsz hozzá akkor lehet érdemes lenne valamilyen segítséghez fordulni, nálam nem volt ilyen egyáltalán.. minden esetre, próbálj ne rágörcsölni és tudom nehéz lesz kövi alkalommal de gondolj arra, hogy "kérlek állj már fel" :D csak lazulj el, ne gondolj semmire és élvezd a párod.. ha ez fejben nem megy megpróbálhatsz valamilyen potencianövelőt, csak azért, hogy az első alkalom jó legyen és el tudd felejteni azt ami történt, aztán utána már nem lesz rá szükséged :)

hajrá és sok sikert

2019. jún. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 xKakashix ***** válasza:

kövi alkalommal de NE gondolj arra, hogy "kérlek állj már fel" :D

bocsi elírtam

2019. jún. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A problema gyokere inabb ott lehet, h egy eve egyutt vagytok, de meg nem szexeltetek. Bocsanat h ezt kell irjam, de ez biztosan rendellenes. Hogy lehet az h ennyi ido alatt nem kivantad meg? Jo esetben az elso naptol kezdve azon kellene kattogj h meg akarod dugni minden aron.

Ha erre van valaszod, vagy tudtok errol beszelni az rengeteget segitene. Vagy valamilyen frusztraciod, felelmed van, esetleg elnyomod. Szexualisan mas izgat?

Az altalad leirt kenyszer helyzet, jo kis veszekedessel garancia arra h nem fog felallni egyebkent. Olyan szintu elvarasnak tetted ki magad h nincs mit csidalkozni.

Szexulapszichologushoz erdemes lenne elmenni, erre valo ugyanis. Nem kell azegyellni v felni tole.

2019. jún. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mivel szerelmes vagy belé, durva a megfelelési kényszered. Ezáltal begörcsölsz, és lelankad.
2019. jún. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi tesztoszteron nincs benned. Ez lehet kiindulópont.
2019. jún. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
7-es okfejtése erősen közelít a megoldáshoz, de ennél azért árnyaltabb a kép. Atavisztikus ösztöne minden pasinak, hogy mint az őskorban, fejbe csapja, a hajánál fogva elvonszolja, és megerőszakolja a nőt. Hogy olyan dolgokat műveljen vele, amit az nem akar. Ez persze csak tudat alatt él bennünk, de valahol ott van, még ha a mai erkölcsi viszonyok messze nem alkalmasak is ennek kiélésére. Amikor az ember szerelmes, óhatatlanul TISZTELI is a nőt, aki rabul ejtette. Nem tud rá szexobjektumként tekinteni, nem tudja vele a "mocskos" vágyait kiélni. Idővel megtanulja persze, hogy összemosható a két érzelem, de valóban némi iőt kell hagyni neki.
2019. jún. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!