Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményetek egy ilyem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy ilyem helyzetről?

Figyelt kérdés

Egy kis kötetlen beszélgetésre invitálnálak titeket; egy barátnőmmel szakított a pasija, mert a barátnőm túl sok szexet akart, napi 3-4, a srác pedig heti 2-3-al is beérte és elküldte a barátnőmet, hogy elege van belőle. Azért érdekel így a többség véleménye, mert szerintem, ha szeretsz valakit, akkor tudtok kompromisszumokat kötni, pl nálunk ez fordított helyzettel van, a barátom nagyon igényli, én egyáltalán nem. Ő hajlandó volt ezt megérteni és teljesen jól megvagyunk, nyilván van aktív szexuális életünk, de nem esünk egymásnak napi többször, hanem mondjuk minden második-harmadik nap, felmőttek között szerintem ez így szokás, hogy a problémákat megbeszéljük.

Miért kell már egyből hisztizni (mert a barátnőm parádézott mindig a srácnak), ha valami nem úgy van, ahogy akarja? Hasonló kaliberű férfiak; ez számotokra is szakítóindok lenne (ez esetben, hogy a partner naponta többször akarja vagy inkább kompromisszumot kötnének)? Vélemények?

A barátnőm 27, a srác 31 volt.



2019. jún. 25. 23:05
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*ilyen, felnőttek
2019. jún. 25. 23:07
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha igazán szeretném a páromat akkor kompromisszumot kötnénk, lehet hogy volt a srácnak volt/van valakije (feltételezés).
2019. jún. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Lehet hogy volt/van valakije*
2019. jún. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%

nem küldeném el, ha szeretem, megoldjuk


42/F

2019. jún. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%
Napi 3-4? Ez még tiniknél is sok, nem hogy egy 27 éves nőnél. Szerintem heti 3-4 alkalom bőven elég. Ha túlzásba visszük, elvész a varázs. Én is elküldtem volna (vagy melegebb éghajlatra, vagy egy szexuálpszichológushoz). :)
2019. jún. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Hogy nézel a barátnőd? Szívesen megismerkednék vele...
2019. jún. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Elküldtem volna. Nem a legjobb dolog naponta szembesülni azzal hogy nem vagyunk egymáshoz valók.

A napi 3-4 akkor elfogadható ha mindkét félnek nagyon régen volt kapcsolata és az újdonság varázsa miatt nem győznek betelni egymással. Ez kb 1-2 hónap és lecseng. Aztán elég napi egy.

Nem sok 30-as férfi van aki évekig bírja ezt a tempót.

2019. jún. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Elküldtem volna, nem passzolnak össze szexuálisan és ez nem is változik meg soha.


Mi értelme kínozni a másikat.


Hátha találnak mindketten olyan társat akivel eggyezik majd az igényük.

2019. jún. 26. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mint minden kapcsolat, a szerelem is kompromisszumokon alapul. Valószínűleg kapcsolati szerződést kötöttem volna vele, persze csak olyat amit én szerkesztek és én írom a feltételeket.

Üdvözlettel: dr.Sheldon Cooper

2019. jún. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Na de volt-e kompromisszum? Hiszen a heti 2-3 és a napi 3-4 között sokféle szám van! Egyébként helyes a döntés (ha a barátnőd tette volna is meg), mert hosszú távon a frusztráció csak tovább nőtt volna, hiszen egy egészséges nő a harmincas évei közepén a legkívánósabb, barátnőd éppen lépeget a szexualitása csúcsa felé. Szerintem itt vagy a sráccal volt valami gond, vagy volt valaki mellette, egészséges 31 éves férfinak se elég általában a heti 2-3, ha egy csinos (gondolom) 27 éves nő van mellette. Ha volt kompromisszum, akkor lehettek volna türelmesebbek, ha nem volt, csak ez a jó döntés hosszú távon, mert nagyon nem illenek össze. Még nekem se elég a napi egy sem, ha van kivel. Mindannyian mások vagyunk, de itt túl nagy volt a különbség. RedBurgundy F 40
2019. jún. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!