Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ez tényleg elérhetetlen cél?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg elérhetetlen cél?

Figyelt kérdés
Idén nyáron tervezem kipróbálni sráccal. Szántam is rá időt, de sehogy nem találok olyan fiút, aki nem levágós, nem naponta mással dug és akivel lehetne titokban. Tényleg sok ez így együtt. Nem kell kockahas, stb. Nekem csak egy vékony, hétköznapi, fiatal srác kell, aki esetleg még szintén kezdő. Azok véleménye érdekel főleg, akik régebben ismerkednek, hogy mi a kulcs? Mit ronthatok el?

2018. aug. 31. 10:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2018. aug. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne add fel mert nem lehetetlen

Keress tovább és biztos h fogsz találni egy ilyen fiút

2018. aug. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Idén nyáron?

Holnap már megkezdődik a naptári ősz! :D

2018. aug. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát kifutottam az időből :D Na jó azért nem. A korom mit befolyásol?
2018. szept. 2. 10:58
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, hogy begyullad-e a tűz a cserépkályhában, vagy elfojtja a korom...
2018. szept. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A korod azt befolyásolja, hogy egy fiatal, kezdő srác nem feltétlenül egy negyvenessel akarja kipróbálni. Tényleg, hány éves vagy?
2018. szept. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!