Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kis peniszű srácok, mi a gond...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kis peniszű srácok, mi a gond veletek, mi bánt benneteket? Írjatok meg.

Figyelt kérdés

És hogy mekkorát szeretnétek és higy mit tettetek eddig hogy el múljon a komplexus, az önbizalom hiány.

Csak kis farkuak!!!



2019. jún. 26. 21:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
25%
Te beteg vagy.
2019. jún. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

#1 köszi ez valóban nagy probléma .

Te is tag vagy?

2019. jún. 26. 21:58
 3/23 anonim ***** válasza:
56%
Semmi gondom, sosem zavart a kicsi farkam, senki sem panaszkodott rá. Ha nem gyakoriznék, azt sem mondhatnám, hogy kicsi
2019. jún. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
#3 szuper plussz egy pozitív vélemény
2019. jún. 26. 21:59
 5/23 anonim ***** válasza:

2-es :D:D::DD ezen besírtam:)


Egyébként, leírhattad volna hány centitől gondolod kicsinek.

2019. jún. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Most komolyan, hány centi alatt számít szerintetek kicsinek?
2019. jún. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Minden rendben van. Világbéke!
2019. jún. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
#5,#6 szerintem mindenkinek más . Az írjon aki az övet annak érzi !
2019. jún. 26. 22:04
 9/23 anonim ***** válasza:
44%

Már nem bánt semmi, alapállapotban örülök, hogy elfér a nadrágban, sőt, vettem egy 5 részes fecskeszettet, hogy ne lógicáljon, hanem tojástartóként legyen. Régebben bántott, mikor zuhanyzóban másokét láttam, és elborzadtam, hogy nagyobb, mint az enyém. Kibékültem a kis mérettel, mert hétköznapokon jó, hogy egy 7 cm-es pisilőke, szex közben pedig elég a 15 cm, ez van, én se méregetem a nő mellét.

A változás azért történt, mert rájöttem, hogy nem a mérettől vagyok béna, hanem a természetem okozza, ez akkor is így lenne, ha nagyobb lenne. Sőt, az első szexet kívánó években fel sem merült, hogy nekem kicsi lesz, épp hogy nem érdekelt, mit kap a lány, én beteszem, nekem jó lesz, ő meg majd utólag eldönti, hogy akarja-e még egyszer. Csak a férfiakkal való összevetésben zavart, hogy a nők mit szólnak hozzá, nem volt téma, mert nem is tudtak róla. Az elején jobban zavart, hogy az adott lányhoz mit szólnának az ismerőseim, családom, hol tudnánk szexelni (semmilyen élethelyzetben nem voltam egyedül), annyira legkisebb baj volt a kis pénisz, hogy eszembe se jutott.

A bánatból ki lehet nőni, legfőképp ésszel.


28F (15cm)

2019. jún. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
#9 köszi jó hozzáállás . Logikus és használható !
2019. jún. 26. 22:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!