Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Feleségem nem dug velem arra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségem nem dug velem arra hivatkozva, hogy meleg van. Ez normális?

Figyelt kérdés
Mostanában voltak nézeteltéréseink, ráadásul sokat voltam külföldön. Azt vettem észre, hogy mintha csak a kifogásokat keresné. Itthon vagyok egy hete, és ez alatt nulla szex volt, “fáradt vagyok”, “ilyen melegben nem dugok” kifogásokkal. Szerintetek kezelgeti valaki, vagy tényleg hihető kifogások ezek?

2019. jún. 27. 09:37
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
70%
Meleg van... meg amíg külföldön voltál, anyuci beújított egy szeretőt is.
2019. jún. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
88%
Igen, teljesen normális. Emberek vagyunk, nem gépek.
2019. jún. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
100%
Baromi gyorsan ki lehet deríteni! Veszel máris egy klímát,aztán nem lesz meleg. Lehet,h kérni fogja,h melegítsd fel! ;)
2019. jún. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
84%
Lehet akár normális is, de szerintem van itt más baj is...
2019. jún. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
Nem is volt tegnap este meleg. Kereszthuzatot csináltunk, nyitott ablak alatt. Nem is izzadtam. Plusz van egy mobilklímánk is a másik szobában, de azt se járattuk, nem kellett.
2019. jún. 27. 09:45
 6/40 anonim ***** válasza:
70%

Simán megcsal. De légy résen. Esetleg nem vettél észre valami furát rajta? Vagy a telefonjában?

Külföldön voltál, esély lehet rá hogy más lehűtötte a tüzét.

2019. jún. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
84%

Ha még van is klíma, akkor a "meleg van" elég szar kifogás. A mobil klíma boven elég. Az is simán lehuti a lakást, hogy ne legyen elviselhetetlen meleg.


Nem kell hogy rogton megcsaljon, lehet csak duzzod a vitátok miatt, és simán nem kíván még. De az is lehet, hogy bepasizott a kulfold alatt. En azért gyanakodva figyelnék most a kis részletekre, mikor megy el, mikor jon haza, tulorázik e, nem kesik e mostanában sokat a vonat, busz, városi. Nem jár e tobbet el a barátnokkel. Telefonok, smsk. Akár a megcsalás is benne lehet.

2019. jún. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
Sajnos a telefonjához, üzeneteihez nem férek hozzá, kínosan ügyel rá, nehogy belekukkantsak valamijébe. Ennek az az egyszerű oka, hogy eddig életemben 2x vetettem rá egy pillantást, és mind a kétszer valami turpisság derült ki. Egyszer az, hogy megcsalt az edzőjével, egyszer pedig az, hogy négyes orgiát szervezett egy rendőr haverjával. Persze “csak szórakozásból húzta a srác agyát”, ezzel védekezett, de nem egy makulátlan teremtésről van szó. Ezért is aggasztó, hogy egy ilyen kancás feleség azért ne akarjon dugni a férjével, mert június van.
2019. jún. 27. 10:21
 9/40 anonim ***** válasza:
100%
Hát így azért sok minden benne van a pakliban. Akinek máskor annyira kell, hogy négyes partit szervez azt egy kis meleg nem tátorítja el. Lehet megszerelmesedett, aztán ez meg a meleg már tényleg sok. Persze az emberek is változhatnak... a remény hal meg utoljára.
2019. jún. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
7%

😄😄😄 Husband, nem bírtad ki h ne írj ki kérdést erről, hőn szeretett gyakoris népednek? 😄

Kinyitottuk az ablakot, csak épp melegebb volt kint, mint bent, nem is járt a levegő. Azon kívül: Te 100 fokos vízben zuhanyzol, én 20-22, nem egyformán bírjuk a meleget.

De legfőképp: miért csalnálak meg, mikor azt élvezem h egy másik srác farkán lovagolva felhívhatlak közben? 😉😍

2019. jún. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!