Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Van itt olyan aki a párjával...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki a párjával már csak a gyerekek miatt vannak együtt?

Figyelt kérdés

Sokan vannak így, azt gondlják de azért a gyerekek miatt együtt maradunk, hogy ne sérüljön és ne csonka családban nevelkedjen fel.

De: Ilyenkor az állandó vitatkozásban, veszekedésben nem sérül a gyerek? Szerintem nekik nem az a fontos, hogy együtt legyen a család akkor is, ha állandó vita van.

Ha továbblépnek a felek, szerintem a gyermeknek is jobb gyerekkora lesz ha azt látják, hogy a szüleik szeretik és ölelgetik egymást, erg harmónikus kapcsolatban élnek.

Vélemény? Tapasztalat? Esetleg volt vagy van valaki ilyen helyzetben?



2019. ápr. 28. 19:00
 1/2 anonim ***** válasza:
80%
Ismertem egy ilyen illetőt. Sajnos több ilyen van, mint gondolnánk. A legtöbbjük pedig nem a gyerek miatt marad benne, hanem mert lusták egy új boldog életet kezdeni, inkább a megszokott biztos szarban maradnak. Akinek nem inge..
2019. ápr. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
86%

Nővéreméknek 4 év házasság után ment tönkre a kapcsolatuk, 2 és fél éves volt a gyerek mikor úgy döntöttek, hogy elválnak, csupán a gyerek miatt húzták még 7 hónapig együtt.


Nem szabad gyerek miatt együtt maradni, de ezt minden normális szülő meg is mondja, ha van anyu vagy apukád nyugodtan megkérdezheted.

2019. ápr. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!