Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyan házaspárnak mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan házaspárnak mennyire érdemes együtt maradni, akik ugyan szeretik egymást (állítólag), de állandó a feszkó, nem képesek durva veszekedések nélkül együtt élni? A gyerekek isszák meg a levét?

Figyelt kérdés

Állítólag nagyon szeretik egymást, bár eleinte voltak nehézségek, de azt mondják, a szex nagyon jó mindig és vonzódnak egymáshoz, csakhogy!

Nem képesek napi szintű veszekedések, csatározások nélkül élni az életüket. Sokszor a gyerkőcök előtt nyomják és szerencsétlenek tökre antiszociálisak, meg hiperaktívak és akkor kapkodják a fejüket, hogy vajon miért?!


2018. aug. 22. 11:45
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ja, a veszekedést nyomják a gyerekek előtt, nem a szexet. :D
2018. aug. 22. 11:46
 2/15 anonim ***** válasza:
Te ki vagy a történetben?
2018. aug. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%

Ezek az emberek akik soha sem fognak szétválni mert mindegyik élvezi a veszekedést.

A napi szintü balhékat ök maguk generálják, és ha nincsen egy nap balhé akkor hiányérzetük van.

Ezeknek a gyerekeik szenvednek a legjobban, és sajnos ezek a gyerekek is ezt a családképet viszik magukkal. Vagy is elképzelhetö, hogy a gyerekeik napi veszekedés nélkül nem fognak tudni élni. Vagy a párkapcsolatukban vagy a gyerekeikkel vagy a munkahelyükön állandó konfliktus keresök lesznek annélkül, hogy ezzel tudatában lennének.

Sajnálom ezeket a gyerekeket de a szüleiket is, sajnos ehhez nagyon nagyon tudatosnak kell lenni, hogy valaki ezen túl tudjon lépni.

2018. aug. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Rokon.
2018. aug. 22. 12:00
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Nekünk sem telik el hét civakodas nélkül, de ezek nem igazán komolyak. 28 éve vagyunk együtt, jóban-rosszban. De a gyerekek nem sérülnek, mert tudták mindig, hogy mindent megbeszélünk. A szexuális élete bárkinek másra nem tartozik, szóval én sem értem, ki vagy te a sztoriban.
2018. aug. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ezt nem azért írtam, mert én kíváncsiskodtam a szexuális életüket illetően, ők dicsekednek folyton, hogy a szex még mindig olyan, mint a kapcsolatuk elején. Ez tök jó dolog, csakhogy kb. egyedül a szex tartja őket össze, mert mindenen összevesznek, semmiségeken úgy össze tudnak ugrani, hogy 3 napig tartó sértődés, meg sírás lesz a vége.
2018. aug. 22. 12:07
 7/15 A kérdező kommentje:
Konkrétan az én lakásomban élnek, így azért mégsem nézhetem itt tétlenül ezt az egészet, hogy idegroncsot csinálnak a gyerekeikből!
2018. aug. 22. 12:08
 8/15 anonim ***** válasza:
Ja értjük már akkor te vagy az anyós.
2018. aug. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Nem, képzeld, nem vagyok anyós!

A nővére vagyok a pár női tagjának.

2018. aug. 22. 12:56
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Elöször szeretönek hittelek... De most az jutt eszsmbe hallgatozni szoktal mikor sexelnek 😂😂😂
2018. aug. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!