Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ezek az első kérdések...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ezek az első kérdések társkereső oldalon a nőktől, hol mit dolgozol, mennyit keresel, saját lakásban laksz, van kocsid?

Figyelt kérdés

Szinte az összes oldalt kipróbáltam már az évek folyamán, de mindenhol ez volt.Ha szolid külsejű ha vagány, ha könyvtáros, ha anyukapicilánya,mindegyik ezeket kérdezgette, és ha nem volt neki jó a válasz, már nem is írt többet.

Volt pár kapcsolatom ilyen oldalakról, de az elsőre normálisnak tűnő nőből is előjött később ez, mikor mondta neki nem fontos hogy a férfi mennyit keres, csak dolgozzon, később meg csak ezen járt az agyuk.

Miért?

Megtudnátok nekem ezt válaszolni?



2018. jan. 5. 16:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%
Tőlem még senki nem kérdezte ezeket. :D Mármint azt leszámítva, hogy hol dolgozom.
2018. jan. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem olyan lányokat fogsz ki akik már családalapításon gondolkodnak. 18-23 éves csajt hidegen hagyná a kereseted.

Ha legközelebb megkérdezi valaki, hogy mennyit keresel akkor üsd el egy poénnal.

2018. jan. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
83%

Én a munkát mindig meg szoktam kérdezni, mert sok mindenre lehet következtetni abból, ki milyen foglalkozást választ.

A többire nem kérdeztem még rá soha. De arra tudok tippelni, hogy a nőket érdekli, hogy az anyád szobája mellettiben fogod-e őket megd ni, vagy van saját barlangod, veszel-e majd nekik télen egy szál rózsát meg busszal mentek-e majd csörögni.

2018. jan. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Hány évesek a nők akikkel ismerkedsz?
2018. jan. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
83%
Én még sosem kérdeztem ezeket, kivéve a foglalkozást.
2018. jan. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
44%

Mert nekem nem mindegy hogy csőszerelő, vagy hoteltulajdonos. Valahol a kettő között keresgélek.

40/n

2018. jan. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
23%

#6

Akkor keresgélj tovább aranyásó:D

2018. jan. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
54%

#7

Nem sok eszed lehet neked sem. A hölgy arra utalt, hogy egy se túl szegény, se túl gazdag, középkategóriás úriember lenne számára megfelelő.

2018. jan. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Sosem kérdezték még ezeket tőlem, legfeljebb azt, hogy hol dolgozom. És nem váltak köddé akkor sem, ha azt válaszoltam, hogy épp keresgélek. 29/F
2018. jan. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
16%

#8

Antoni Rita, te vagy az?:D

"Középkategóriás úriember lenne a megfelelő"...hát ilyen mentalitással nem véletlen, hogy 40 évesen keresgél.

2018. jan. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!