Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy csúnya nő hogyan fogadja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csúnya nő hogyan fogadja el, hogy soha senki nem fogja szexuálisan vonzónak találni?

Figyelt kérdés

Soha nem fognak áhítattal rá tekinteni egy ilyen nőre, arra gondolva, hogy milyen gyönyörű. Nem érzi magát szerencsésnek a férfi, hogy vele lehet. A maximum amit kaphat egy igényeit leadó pasi egyszeri spermalökete vagy egy unalmas kapcsolat egy igényeit leadó pasival, aki egy szép nőre veri kapcsolatuk egész időtartama alatt.

(Nem rólam van szó, ne írj privátot)

Szerintetek, hogy lehet ezt feldolgozni?

Fejtsd ki bőven, beszélgessünk!



2019. jún. 22. 18:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem ez fasság, mindenkinek más jön be.. valakinek 200kg csaj az esete valakinek vékonyabb stb stb. Ha meg nincs megelégedve a testével tud ellene tenni, fogyókúra ha a súly ha az alak akkor pld kondiba sok mindenre lehet gyúrni fenék stb :)
2019. jún. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Szervusz kedves kikokov!

Valóban mindenkinek más jön be. De élve azzal a csúnya szintrendszerrel, egy 10/2-es nő nem tetszik senkinek, ha az átlag 10/5. Ebből a 10/5 típusú női átlagból van több kinézet (magas, vékony, szőke stb), ezek tetszhetnek különböző férfiaknak. De egy valóban 10/2 nem vált ki vonzalmat.

Nagyon-nagyon ritka az is, hogy valaki a 200kg+ súlyú nőkre bukjon, aki mondjuk betegség miatt ne tud fogyni.

2019. jún. 22. 18:27
 3/23 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem is hülyeség. Egy úgymond csúnya nőben is vannak dolgok amik miatt áhitattal lehet rá tekinteni, de te lehet hogy észre sem veszed, például szép szene van vagy egy r**c az ágyban. Vagy egyszerűen a pasi szerint szép. Akit megismerünk, gyakran látunk, azt szépnek kezdjük látni, én is jártam már így.

És az igények leadásáról:nincsen tökéletes nő. (Férfi se, de ez most mindegy.) Ha mondjuk szép arca van akkor lehet hogy a teste elhanyagolt, ha a teste és az arca is rendben van lehet hogy egy elviselhetetlen p**a, ha elvileg minden stimmel kiderül hogy még 25 évesen is el kell kéredzkednie aputól, stb. Mindenkiben van hiba, tehát nem az van hogy leadom az igényeim, hanem hogy milyen hibákat tudok elviselni. Ha az a "csúnya" nő érdekes, éjjeleket fefélünk és nappalokat röhögünk át, és annyira kompatibilis a személyiségünk hogy el tudnám vele képzelni az életemet akkor lejjebb adtam az igényeimet?

Csak ugye kérdés hogy miféle igényeket...

Az unalomhoz meg annyit: attól lesz egy nő érdekes ha szép? Tehát ha mondjuk volt egy szép nő, aki érdekes, humoros, izgalmas, aki mondjuk baleset következtében már többé nem szép... ő elvesztette a szépségével együtt mondjuk a humorát vagy bármely más személyiségjegyét ami érdekessé teszi? Persze hogy nem, ez hülye felfogás.

Es mindenkinek van olyan adottsága ami szexuálisan izgatová teszi, nem tudom mi okból, de rengeteg nem olyan szép lánynak nagyon nagy melle van.

2019. jún. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

# 81%


Miután megismerünk valakit, tényleg nem tűnik annyira szembeötlőnek már a csúfság. De valljuk be, nem fog senki leszólítani egy ilyen nőt, hogy elhívja valahova. Általában ignorálva vannak a szexuális szocializációból fiatalkoruk óta.

Nincs tökéletes, ezt adom. Ha belsőleg kompatibilis nem adod lejjebb belső terén. De ha kívülről nem húz magához az eszméletlen vonzereje, csak felizgulsz mert nő, azzal leadod a külső iránt támasztott igényeidet.

Tudod, itt nem a 10/5-ös átlag nőket vesszük, nem is a kicsivel előnytelenebb 4-eseket. Hanem a 10/2-est, aki szinte már zsigeri nemtetszést vált ki.

Ha valaki szép volt és megcsúnyult, az illető, aki korábban ismerte, hajlamos arra, hogy az előző kinézetét lássa a nőben, nem fogja visszataszítónak tartani, abban az esetben ha szerette a belső énjét is. Ha valaki a nőt a már megcsúnyult állapotában látja először, az ugyanúgy nemtetszést vált ki az idegenből.

Lehet mindenkinek van olyan külső tulajdonsága, ami izgatóvá teszi, de egy valóban csúnya nő esetében ez a nemi szerv és ennyi...

2019. jún. 22. 18:51
 5/23 anonim ***** válasza:
82%

Nem értem ezt az egészet. Ha nem rólad van szó, akkor hogy nyilatkozhatsz az illető nevében?

Mi az, hogy10/2-es a csaj? És ha egy nem igénytelen férfi számára ő mondjuk 10/7?

Nem értem ezt az egészet...

Mit jelent, hogy csúnya? Kövér? Sovány? Szeplős? Fogatlan? Lapos? Túl dús?

Hogy lehet bármit mondani konkrét ismeret hiányában?

47Ffi

2019. jún. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

# 47Ffi

Üdv! Nem konkrét személy csak elmefuttatás.

Már írtam a 10/5 az átlag nő, több féle típus van (testalkat, hajszín stb.), de ne elhízott, kórosan sovány, nem kifejezetten szép arcú.

A csúnya, aki zsigeri nemtetszést vált ki, nem vonzó egyáltalán.

Lehet egy kövér nő is nagyon dögös, egy átlagos testalkatú meg taszító. Van ilyen nő, biztos láttatok, csak nem emlékeztek, mert nem váltott ki belőletek semmit, vagy nemtetszést, de ezek nem maradnak meg bennetek.

2019. jún. 22. 19:00
 7/23 anonim ***** válasza:
48%
Nagyon kiábrándító, hogy nekem már volt nem éppen szép nővel dolgom? Nem volt szép, már már csúnyácska. De olyan brutális teste volt, hogy valami szédületes! És a csúnyasága ellenére iszonyúan vonzott szexuálisan. És eszméletlen jó volt vele a szex!
2019. jún. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
84%

Nagyon jo kerdes, orulok h mast is erdekel a tema. Engem nagyon! Igaz, ffi vagyok, es szinte csak jo noim voltak, de mindig elszorul a szivem a mikor ilyen esetekre gondolok. Sajnos ez a termeszetes biologiai kesztetesunk hogy a szexualisan vonzo egyedeket keressuk. Ezen nincs mit szepiteni, hiaba probaljak relativizalni a hozzaszolok. Sajnos rengeteg ember szenved azert mert a termeszet elbant vele.


En is kivancsi lennek arra, h ezt hogyan dolgozzak fel az erintettek. Nyilvan magyon sokat lehet fejleszteni egy nonek. Testileg es szellemileg. Sok munkaval elerheto egy bomba test ami a legtobb ferfit bevonzza azert. Illetve a szemelyiseget is nagyon magas szintre lehet fejleszteni ami szinten nagyon vonzo szexualisan egy ffi szamara. Sajnos sokan nem jutnak el eddig a felismeresig. Illetve sokan vannak akik eljutnak, de nincs ra lehetoseguk - mert pl olyan testi fogyatekossaggal szulettek amit nem lehet kijavitani.

2019. jún. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

#5 össel értek egyet.


Zsigeri nemtetszés. Szerinted! Hány ember van aki x-nek zsigerien tasztító, de hány akinek éppen ez a vonzó! Ez szubjektum kedves.

De miért vagy ezen a sztorin ennyire felpörögve? Ha eólad va szó mégis, szkreccselj egy kellemeset ezen a szombat estén és ne gondolkozz annyit!:-) Már ha spermalöketre ma nem számíthatsz..

2019. jún. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem ertem miert kell belekotni valakibe, aki egy valos, jelentos szamu embert erinto problemat probal megbeszelni azokkal akik erre fogekonyak. Mert vannak ilyenek.

Hogy lehet azt mondani valakinek h ne gondolkozzon ezen?! Ha nem erdekel a topic, miert nem te mesz at mashova, ahol szerinted ertelmes beszelgetesek zajlanak (mert ugy tunik szerinted ez nem az).

2019. jún. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!