Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ha ilyen 8-10 percig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha ilyen 8-10 percig bírom a szexet egyhuzamban, az milyennek számít?

Figyelt kérdés

Tehát úgy értem, hogy addig folyamatosan jár a péniszem a punciban ki-be.

Komoly válaszokat légyszives.

22F



2019. júl. 4. 09:55
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Nekem a negyed óra+ ideális
2019. júl. 5. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Legalább fel óra ..

24/L

2019. júl. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 exronin ***** válasza:

Szerintem meg senkire ne hallgass. Vannak itt csajok, akiket egy óráig is fűrészelhetsz, de sosem volt és nem is lesz hüvelyi orgazmusok, meg van olyan lány is, aki két perc után elmegy, utána pedig percenként produkál orgazmust... Szóval annyira egyénfüggő a dolog... Ráadásul tényleg az fog számítani, amit itt idegenek írogatnak, akit sosem láttál?

A szex nem sport, hogy teljesítmény legyen mögötte. Elmúltam negyven, de a mai napig el tudok menni a pillanat hevében három perc alatt és tudok fűrészelni fél órát is ha rosz a partner...

2019. júl. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!