Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti mennyire ítéltek el egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyire ítéltek el egy barátság extrákkal kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Szerintetek mennyire "egészséges" vagy "elfogadható"?

Lány részéről nagyon elítélendő, ha ilyenbe belemegy? 1 fix adott partnerrel?(baráttal)

Főleg 20-30 év között.


(Azt a témát hagyjuk, hogy az egyik fél többet érez egy idő után, stb, inkább az érdekel mennyire okés szerintetek egy ilyen kapcsolat)


2019. júl. 8. 21:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
én nem ítélem el. nekem is volt már, de soha többet nem kezdenék bele újra. 24L
2019. júl. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nekem mar volt ilyen

Ha gondolod irj privit es ott leirom

2019. júl. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
En benne lennek egy ilyenben
2019. júl. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
jo dolog.
2019. júl. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mit értesz az alatt hogy barátság extrákkal?
2019. júl. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én semennyire 40 f.
2019. júl. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
58%
nem ítélem el de több mint 3 ilyenről tudok a környezetemben és egyiknek se lett az a vége ahogyan elkezdték szóval ha nem zavar hogy mikor vége valószínű már nem lesz meg az a barátság mint elötte vagy éppenséggel már semmilyen barátság (amikről én tudok ott semmilyn barátság nem maradt igaz 2ben nem vesztek össze de egyik jobbra másik balra és nem beszéltek már évek óta.) akkor hajrá. De ahogy írtam nem ítélem el de megváltoztatj a barátságot és elég ritka hogy mikor vége szakad azt túléli maga a barátság is.
2019. júl. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
28%

Nem ítélem el. Ez a két félen múllik, h meddig lesz bar@zs@g extrákkal kapcsolat, de jól tudod. Vki mindig többet akar a m@siktól.


L

2019. júl. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Egy 3 éve véget ért 16 éves kapcsolat után minden vágyam egy ilyen barátság extrákkal kapcsolat. Csak sajnos a (csak) barátnőm nem akarja az extrát is a barátság mellé. Pedig szerintem simán működne. De hajthatatlan. Úgyhogy vele marad a csak barátság, extrák nélkül. Ebből gondolom kiderül, hogy én egyáltalán nem ítélem el ezt a fajta kapcsolatot. Számomra pl most ez lenne az ideális. És épp ezért nem ítélem el másoknál sem.
2019. júl. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Lemaradt, hogy 50Ffi
2019. júl. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!