Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vegyem rá a barátnőmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá a barátnőmet vagyis mit mondjak neki hogy eljöjjön hozzám és találkozzunk? SOS!

Figyelt kérdés
SOS!!! 21 évesek vagyunk mindketten énis és a barátnőm is. Én Egerben élek ő pedig Szolnokon lakik még. Azért még mert majd ide fog költözni Egerbe és itt fogunk élni. Csak az még kicsit odébb van. És az a problémám, hogy a barátnőm barátnőm egyik testvére itt lakik Egerben és a barátnőm 1 hónapja nagyon össze veszett vele. És most ez miatt nem akar Egerbe jönni és így találkozni sem tudunk. Jelenleg még távkapcsolatunk van. Fél éve vagyunk együtt. És már nagyon rég megbeszéltük azt, hogy ő fog eljönni hozzám Egerbe.

2018. júl. 7. 15:27
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Hülye kifogás. Meg, ha már rá kell venned a barátnődet a találkozásra az rég rossz.
2018. júl. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Miért nem mész te Szolnokra? :D
2018. júl. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

Vagy te nem vagy százas, vagy ő. 21 évesen azért nem akar meglátogatni, mert ugyanabban a városban lakik az egyik testvére, akivel összeveszett? :D


Nem érzed, hogy valami büdös a sztoriban?

2018. júl. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez vagy valami kifogás vagy ő egy buta liba aki sértődöttségében még a városba sem hajlandó betenni a lábát egy veszekedés miatt.

Az ilyennel nehéz a kapcsolattartás. Mi lenne ha Te is megsértődsz valamin és Te sem mész hozzá. Akkor ennyi a kapcsolatnak mert valaki mással összeveszett?

Egerben nem muszáj találkozni a testvérével, na meg azért figyelembe kellene venni, hogy testvérek és csak nem akarnak most már örökre haragudni egymásra. Ki kellene békülni és meg van oldva. Bár szerintem kifogás, lehet nincs is összeveszve.

2018. júl. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
Kellene ide valami gyerek-párkapcsolatok kategória.
2018. júl. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mert eddig a tesójához ment aztán onnan hozzád? Ez hülyeség. Menjen hozzád és kész. Nem értem miért kifogás ez. Szerintem ebből a költözésből sem lesz semmi hiszen még csak fél éve vagytok együtt a rózsaszín felhőbe mindent meg lehet beszélni meg ígérni. Aztán ez elmúlik és jön a kifogás mit miért nem akar. Sehogy nem fogod tudni rávenni hogy oda menjen. Ha őt ez valóban zavarja hogy ugyan abba a városba lakik akkor nem is szeret téged igazán.
2018. júl. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem értem hogy te miért nem tudsz hozzá menni? Értem én hogy le volt beszélve, de ez nem jelenti azt, hogy leszáradna a lábad ha te mennél Szolnokra.
2018. júl. 20. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Fogd meg magad, és menj Szolnokra.. 21 évesen gondolom még suliztok, szóval nyári szünet van, ráértek. Ha dolgoztok, meg vegyetek ki pár nap szabit, hogy együtt lehessetek.

(Fél éve vagytok együtt távkapcsba, cseszik elmenni hozzád, de azért majd odaköltözik? Ezt értékeld még át.)

2018. júl. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A baratoddal csal aki kozel lakik hozzad. Szopi van 8==D :/
2021. máj. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!