Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért utálja mindenki ezt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utálja mindenki ezt a női testet?

Figyelt kérdés

Detto így nézek ki. (Link lent)

A kérdésem az elmúlt 4 év tapasztalataiból ered. Sokan már a bemutatkozásom előtt lenéznek, fintorogva elfordulnak. Minden téren kihoztam magamból a maximumot, ami a külsőt/higiéniát illeti, egyetlen bűnöm, hogy szeretek enni és nem lelem örömömet a sportban ergo csak a napi teendőim és a kirándulások mozgatnak meg. Mindenki vagdalja hozzám, hogy fogyjak le. Ha salátalevélre cserélem a flancos olasz konyhát és sportra a kedvenc szabadidős tevékenységeimet, akkor garantáltan lefagy a mosoly az arcomról. Tényleg ez kell ahhoz, hogy vonzó legyek?


[link]



2019. júl. 9. 18:33
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%
Amit a 13 összeírt, abban nem igazság van, hanem egy kiadós munkaügyi per lehetősége.
2019. júl. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
9%
Mert ELHÍZOTT, emiatt teljesen egészségtelen. Genetikailag belénk van kódolva, hogy ez ne vonzzon.Tehát nem jó választás evolúciós szempontból sem.
2019. júl. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
Mert a csípő széles.
2019. júl. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:

Hasonló alakom van, csak vastagabb combokkal ès kissebb mellel. Sokszor pont átèrzem amit írsz. De azèrt kapok bőven bókokat is. Meg randi ajánlatokat.

Nálad valami más is közre játszhat a dologban. Kifogtál pár gyökeret, ezt jegyezted meg. Talán látszik az arcodon hogy meg lettèl bántva, hogy nincs annyi önbizalmad. Ezèrt kapod a kellemetlen reakciókat. Vagy nem a testalkatodnak megfeleőek a ruháid.


Amikor 74kg voltam, mondogatták hogy kövèr vagyok. Elkezdtem sportolni. 60kg-osan is kaptam beszólásokat, hogy vastag a lábam, kicsi a mellem, túl izmoa vagyok, nagy a seggem, stb ... Bókokat is kaptam bőven. De nyilván nem azok maradtak meg. .

Most 80 kg vagyok.

A rokonok köszönès mellè, vagy helyett közlik, hogy de el vagyok hízva. Látom nèha a fèrfiak arcán az undort, de sokszor a tetszèst is. Ízlès függő. Igyekszem mosolygós ès kedves lenni, így sokaknak lettem szimpatikus utóbb.


Póbáld meg szelektálni az emberek reakcióit a fejedben. Nem utálják ezt a fajta női testet.

30n

2019. júl. 10. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
Szeretem az aranyosan telt nőket. Szerintem nincs ezzel a nővel semmi baj. Mindenkinek más az ízlése, akinek nem tetszel úgy sem néz rád úgy. Viszont nekem bejön és tetszik.
2019. júl. 10. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
Amúgy van annak egy matematikája, hogy mi az az arány, ami a legtöbb embernek szép, ez az aranymetszés, olvass utána. Ez az alapja a férfiak deltájának, meg a nőies homokóra alkatnak. Ennek a nőnek a csípőjéhez képest vékony a dereka, viszont kicsi a melle. Vagyis akkor tudna több pasinak tetszeni, ha a melléhez arányosra fogyna combban/csípőben.
2019. júl. 10. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:

Ha így nézel ki a halvány csíkokkal együtt is szép vagy. Ha így vagy boldog, szard le ki, mit mond.

13as ha a h*ly*s*g fájna.....

2019. júl. 10. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

22es te sem vagy normális...

Rengeteg duci nő él boldog házasságban, míg az olyan külsőségek rabjai mint te, meg a pálcika lányok boldogtalanok. Utána lehet olvasni, melyik csapatban van a több testképzavaros /depressziós/magányos, mielőtt a genetikával jössz.

2019. júl. 10. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon is bejön ez az alkat. Nem minden duci ugyanolyan, mindenki máshogy hízik.

Akinek ducin is feszes a bőre, nem narancsbőrös, az szerintem vonzó, legalábbis számomra.

2019. júl. 10. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Nekem bejon..
2019. júl. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!