Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért utálja mindenki ezt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utálja mindenki ezt a női testet?

Figyelt kérdés

Detto így nézek ki. (Link lent)

A kérdésem az elmúlt 4 év tapasztalataiból ered. Sokan már a bemutatkozásom előtt lenéznek, fintorogva elfordulnak. Minden téren kihoztam magamból a maximumot, ami a külsőt/higiéniát illeti, egyetlen bűnöm, hogy szeretek enni és nem lelem örömömet a sportban ergo csak a napi teendőim és a kirándulások mozgatnak meg. Mindenki vagdalja hozzám, hogy fogyjak le. Ha salátalevélre cserélem a flancos olasz konyhát és sportra a kedvenc szabadidős tevékenységeimet, akkor garantáltan lefagy a mosoly az arcomról. Tényleg ez kell ahhoz, hogy vonzó legyek?


[link]



2019. júl. 9. 18:33
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
80%

Amúgy nem tudom, honnan veszi a sok gyökér, hogy a narancsbőr a túlsúlytól van. Elárulom, a legtöbb vékony nőnek is van narancsbőre.


Jah, de mégis tudom, honnan veszik: életükben nem láttak még nőt közelről. Csak a fotoboltolt csajokból indulnak ki.

2019. júl. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Álmaim-vágyaim netovábbja egy ilyen nő!
2019. júl. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

"Nem én vagyok a képen, hanem egy plus size modell, aki hasonmásom lehetne."


Az arcot tekintve is?


-----------


"Hasonlo testalkattal es eletmoddal rendelkezem. 13 eves koromban kezdtem el tornazni, mert a kisfiuk a suliban csufoltak. Es ez a mai napig elofordul, annyi kulonbseggel, hogy mar nem erdekel ki mit mond vagy gondol rolam. Mindenkinek vannak kulso, de leginkabb belso hibai."


Ez nem "hiba". Ha egy férfi alacsony, vagy kicsi a pénisze, az olyan, amiért megalázást kap, testszégyenítést, de nem tehet róla, és nem tehet ellene.

Az elhízás változtatható, és nem születésből fakadó tulajdonság.


"Az egyik srac anno megjegyezte, hogy ha fogynek, bomba no lennek es jarna velem. Ez onmagaban eleget elmondott szerencsetlenrol."


Kíváncsi vagyok, hogy te vajon egészséges testsúllyal vágynál-e egy izzadó, pocakos srácra. Bizonyára nem. Ezért képmutató a "felszínesség" számonkérése ilyen esetekben. Te is máshogy ítélnéd meg, ha nem lennél önmagad okán elfogult ebben.

Ezzel szemben az adott férfi meglátta benned a szépet (ami nők részéről visszafelé nem történne meg, mivel van lehetőség válogatni még átlagos megjelenés mellett is - amit szintén nem lehet felróni, ha a másik nem válogathatna, ugyancsak élne ezzel a helyzettel), és valóban igaz, vannak lányok, akiknek az arcán látható, hogy egészséges testtel igazi nőideálok, álomszépségek lennének amúgy.


"En masra nem tudok gondolni, csak a mediara. A csapbol is az folyik, hogy csak a vekony, sportos alkatu nok ervenyesulnek. Mondj egy filmet, sorozatot, reklamot, amiben van teltkarcsu no."

Teltkarcsú, már ez kiakaszt. Sorra másra jönnek a finomkodó eufémizmusok, teltkarcsú, molett, erős testalkatú, ahelyett, hogy nevén neveznénk: ELHÍZOTT.

Nem lesz valaki "erős" a túlsúlytól, csak kövér. Ennek az oximoronnak annyi értelme van, mind a hideg tűznek, vagy a száraz víznek. Teltkarcsú...


-----------


"Hasonló alakom van, csak vastagabb combokkal ès kissebb mellel. Sokszor pont átèrzem amit írsz. De azèrt kapok bőven bókokat is. Meg randi ajánlatokat.


[...]


Amikor 74kg voltam, mondogatták hogy kövèr vagyok. Elkezdtem sportolni. 60kg-osan is kaptam beszólásokat, hogy vastag a lábam, kicsi a mellem, túl izmoa vagyok, nagy a seggem, stb ... Bókokat is kaptam bőven. De nyilván nem azok maradtak meg.


[...]


Látom nèha a fèrfiak arcán az undort, de sokszor a tetszèst is. Ízlès függő."


Pontosan ez a jellemző. Mint ahogy itt is nem egy ajánlatot kapott a kérdező. Hasonló helyzetben lévő férfit vajon mennyi ilyen pozitívum ér. Egy nőt így is ér.


------------


"22es te sem vagy normális...


Rengeteg duci nő él boldog házasságban, míg az olyan külsőségek rabjai mint te, meg a pálcika lányok boldogtalanok."


Nyilván azért vannak felülreprezentálva a társkeresési problémák alkategóriában is a túlsúllyal rendelkező nők. Annyira imádom ezt, amikor meg akarják magyarázni az adott személy, hogy tulajdonképpen az a hülye, aki egészséges testű, és ő szép, még 80 kg-osan is, és a kapja be, aki elutasítja, az a hülye, aki felhívja a figyelmét itt a valós egészségügyi kockázatokra...

Alakítsuk át a jó fogalmi tartalmát, és akkor nem nekünk kell hozzá megváltoznunk, ez a természetes emberi lustaság kényelmi módszere.

2019. júl. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Ha tényleg így nézel ki, akkor egy igazi főnyeremény vagy!
2019. júl. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Én nekem nagyon tetszik az ilyen alkat,imádom!😍
2019. okt. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!