Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rossz véleménnyel lennétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz véleménnyel lennétek arról a lányról, aki 22 évesen lefeküdt egy 40 éves pasival?

Figyelt kérdés

Mindketten tudtuk, hogy csak egy kaland a dolog és a férfi nagyon helyes és fiatalos volt.

Ti elítélnétek ezért?


2019. júl. 9. 22:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ha jó volt egészségedre ezért nem itélek el!
2019. júl. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Van olyan lány ismerősöm aki lefeküdt egy 40+-os pasival aki szintén kb 30-nak nézett ki és barátnője/felesége sem volt, sose láttam ezzel gondot. Lány ismerősöm nem volt kiskorú (annyi idős volt kb mint te), mindketten jól érezték magukat, had csinálják. Csak azok az emberek voltak ezek kiakadva akik féltékenykedtek mert nem őket választotta.
2019. júl. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
35%
Nekem 42. évesen 16. éves barátnőm volt akivel 3. évig voltunk együtt. Szexnek indult, és egymásba szerettünk. Mindig is ilyen fiatal barátnőim voltak, mert én is nagyon fiatalos vagyok. Most sajnos egyedül.
2019. júl. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
39 f vagyok. Én is egy fiatal csajt keresek :P
2019. júl. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
#13, nálunk is éppen ennyi a korkülönbség, csak a lány kicsit több. Imádjuk egymást.
2019. júl. 10. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
felnőtt ember vagy, azt csinálsz magaddal amit csak akarsz, amíg az nem illegális
2019. júl. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
14%
Ri banc vagy azt kész.
2019. júl. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!