Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ezt elhinnétek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ezt elhinnétek? Illetve milyen véleménnyel lennétek az illetőről, ha ez tényleg igaz lenne?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, megismertek egy srácot. Akivel alakulóban van valami. De különböző információkat tudtok meg róla. Pl. Régebben nem volt túl nagy sikere a nőknél, ezért rendszeres vendége volt egy nőnek(nem prostituált), aki pénzért cserébe erotikus szolgáltatásokat nyújtott. Volt mikor 100ezer körüli összeget hagyott ott 1hónapban. Az ismerős aki ezt elmondta, állítólag a srác egyik legjobb barátja.
2019. jan. 1. 07:07
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Szánalmasnak találnám és otthagynám a srácot. Kéne a fenének ilyen gyenge jellemű személy.
2019. jan. 1. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%

Ennyit a "legjobb barátról."

Ilyen barát mellett nem kell ellenség.

Kérdésedre: nem hinném. Ha meg igaz is, számít? NEM.

2019. jan. 1. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Nem zavarna, az a múlt volt velem pedig a jelenben van. Viszont a legjobb baráttól elég fura lenne. Álljon elém a srác és mondja el ő, annyi bátorsága legyen.
2019. jan. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%

"Régebben nem volt túl nagy sikere a nőknél, ezért rendszeres vendége volt egy nőnek(nem prostituált), aki pénzért cserébe erotikus szolgáltatásokat nyújtott"


Ááááá, nem prostituált...

Konkrétan a prostituált szó definíciója az, ha valaki pénzért szexel (vagy nyújt szexuális szolgáltatást) egy vagy több férfinak (vagy nőnek).

Nem tudom, hogy elhinném-e, ismernem kellene az illetőt, hogy tudjam, hogy kinéznék-e belőle ilyesmit. Mindenesetre semmilyen kapcsolatot nem szeretnék prostizós férfival (olyannal meg pláne nem, aki sumákol és elhallgatja, hogy prostizik/prostizott). Nem ítélem el, az ő dolga, de az én értékrendembe nem fér bele az ilyesmi.

2019. jan. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%

Ilyen kérdést feltenni a szentéletű nők körében??

Egyetlen nőnek fizettél bármi apróságot, kuka vagy. Viszont ha úgy mondod, kiélted magad 50 nővel, akkor egy szent férfi vagy.

2019. jan. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%
#5 ne aggódj, nálam akkor is kuka valaki, ha 50, vagy akár csak egy nővel "kiélte magát". Szerintem ennyi elvárható cserébe azért, ha én sem qratom szét magam 50 pasival, mielőtt megállapodnék.
2019. jan. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem gusztustalan dolog kkkerdezni a legjobb baratjat.

Gusztustalan turkalni vkinek a multjaban ilyen teren.

Semmi kozod hozza kategoria ez az egesz.


N/36

2019. jan. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ugye tudod, hogy amit leírtál (pénzért cserébe nyújtott erotikus szolgáltatások) az lényegében pontosan a prostituált definíciója? Szóval de, prostihoz járt.


Haverként ismerkednék vele tovább, ha ő is benne van, de mint potenciális partner, többé nem jönne szóba, soha nem lenne köztünk több.

2019. márc. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!