Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus fantáziák, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus fantáziák, vagy szado-mazo hetero szex. Leszbikus férfigyűlölő lennék, vagy önbizalomhiányos hetero? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Masztizásnál vagy gyengéd leszbikus szexre tudok elmenni, vagy nagyon durván megerőszakolós heterora. A mindennapokban a férfiaktól "félek" és nagyon idegennek érzem őket, nem érzek késztetést rá hogy a közelükbe kerüljek (sem lelki sem testi értelemben), de gyakran bevillan, hogy ők meg tudnának engem erőszakolni (ami izgat). Még soha élemben nem találtam férfit vonzónak/helyesnek. A lányokkal nagyon könnyen teremtek kapcsolatot és vonzónak látom őket, de nem keltenek bennem "maguktól" szexuális késztetéseket/fantáziákat, csak ha én tudatosan kezdem kigondolni őket. Vajon meleg lennék? Vagy ha nem, mit kéne csinálnom hogy vonzónak lássam a férfiakat?

2014. jún. 23. 00:59
1 2
 1/17 anonim válasza:
Írj rám.
2014. jún. 23. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

attól is függ, hány éves vagy. ha még nem vagy húsz, illetve huszon-egypár, akkor ez még nagyon alakulóban van. valószínűleg biszex vagy amúgy, ebből, amit leírtál.

ne erőltess magadra semmit. de egy szexuálpszichológust nem lenne hülyeség felkeresned, mert ha nem is a férfiak lesznek az eseteid, legalább ettől a frusztrációtól megszabadulnál, vagy legalábbis valószínű, hogy sikerülne elhagyni, és nem tekintenél rájuk így.

2014. jún. 23. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
22 éves vagyok.... és köszönet az eddigi válaszokért :)
2014. jún. 23. 01:33
 4/17 anonim ***** válasza:
Azt eltudnám mondani neked, hogy miért izgat a megerőszakolás. De, hogy biszex vagy meleg lennél-e azt ennyiből nem tudom.
2014. jún. 23. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Végre egy izgalmas kérdés :) Biszex lehetsz, erős szubmisszív hajlammal, ha egyszer találkozol olyan férfival, aki normális, domináns személyiség és van némi gyakorlata a bdsm-ben, rá fogsz jönni, hogy a férfiakat is tudod vonzónak találni.
2014. jún. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Tell me about it...:D
2014. jún. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

itt alapvetően három dologról van szó:


-az irányultság, hogy most pasi vagy csaj a partner

-esetleges nem vanillia érdeklődés

-frusztráció, félelem


Az első kérdést könnyű eldönteni. Mit az izgatóbb egy nő vagy egy férfi? Esetleg mindkettő? Kivel tudnál elképzelni egy kapcsolatot, közös életet?


A második kérdés inkább az erőviszonyokról szól. A dominancia nem a fizikai erő, hanem az attitűd kérdése. Mi az ami számodra izgató? A durvaság? A két akarat közti ellentét?


A frusztráció hátterében van valami trauma? Az eddigi kapcsolataid milyenek voltak?

2014. jún. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm megint a válaszokat. #7, végigmegyek a kérdéseiden :)

- Kapcsolatot csak egy nővel tudok elképzelni, mivel lehetetlennek tartom, hogy érzelmileg szerelmien közel kerüljek egy férfival (fiú barátaim vannak, de a szerelem nem ugyan az). Hülyén hangzik, de nem tudom, melyik nem "izgatóbb". A férfiak hevesebb reakciót váltanak ki belőlem és rögtön eszembe jut hogy jól nézek-e ki és pirulok/nagyon megjegyzem ha bókolnak, de én magam szívesebben nézek meg egy lányt vagy fantáziálok róla és a fiúkat igyekszem elkerülni, mivel túlságosan félek tőlük, a testi közelségüktől főleg, meg attól, hogy mi van ha tényleg tetszek nekik és akkor flörtölni fognak és azt nem akarom mert túlságosan zavarba hoz..

- A durvaságban tulajdonképpen semmi nem tetszik, úgy érzem, azért kell csinálnom, mert nem vagyok elég jó és büntetést érdemlek, és a fájdalom a kötelező és szörnyű velejárója a szexnek/kielégülésnek. De gyűlölöm, és nemrég fedeztem fel, hogy nőkkel ki tudom "kerülni", ki tudok úgy elégülni, hogy nem kell hozzá ez az örökös fájdalom. Csakhogy úgy érzem emiatt hogy "csalok" és csak bemagyarázom a vonzódásomat a nőt iránt azért hogy ne kelljen a férfiakkal (való problémáimmal) foglalkoznom.

- Traumákról.... nincs, nem hinném. Nagyon elnyomó és maximalista családból jövök, nagyon kevés testi kapcsolattal, lehet ez okoz frusztrációt. Soha nem voltam még normál párkapcsolatban, még csókváltás se történt soha. 3 kapcsolat-kezdeményem volt eddig. Az első egy fiúval akivel pár hétig randizgattunk, mivel mindig hívott és oda volt értem, engem igazából nem nagyon érdekelt, csak legyezgette az egómat hogy így tetszek valakinek.... O:) De pár alkalom után megmondtam neki hogy hagyjuk abba, mivel az én részemről hiányzik a vonzódás és nem szeretném hamis reményekkel kecsegtetni - ezek után megszakadt a kapcsolatunk. Második alkalommal én elégeltem meg, hogy nekem miért nincs még pasim amikor minden lánynak körülöttem van, és "kinéztem" magamnak egyet. Elég közel kerültünk egymáshoz, próbáltam flörtölgetni, de mégsem szerelem lett belőle hanem csak erős és (tisztán csak baráti) barátság ami még most is tart. Harmadjára egy lány flörtölt velem akiről tudtam hogy leszbikus és ekkor éreztem életemben elsőnek vágyat arra hogy megérintsek, megsimogassak vagy akár megcsókoljak valakit. Barátnők lettünk, de neki barátnője lett, ami engem nagyon zavart így inkább megszakítottam a kapcsolatot.

Úgy érzem, sehogy sincs ez jól. A férfiak felé az erős reakció meg van, de maga a VÁGY nincs, a lányok felé pedig van vágy, de túlságosan mesterséges, mármint olyan értelemben hogy nem spontán, kivétel annál az egy lánynál volt. Iszonyatos bűntudatom van, hogy ilyen félénk vagyok szerelem terén a fiúkkal (főleg hogy amúgy nem vagyok az)...

2014. jún. 23. 11:32
 9/17 A kérdező kommentje:
#5, örülök hogy "végre egy izgalmas kérdés"t tudtam nyújtani ;) Azt hiszem én is izgalmasabbnak találnám hogyha nem rólam lenne szó. :p Nem hinném hogy sok szubmisszív hajlamom lenne, a mindennapokban inkább "mérsékelten domináns" természetű vagyok, és a hetero szexben az alárendelést/fájdalmat sem kívánom, egyszerűen csak kötelező, elemi, kikerülhetetlen részének érzem.... :S
2014. jún. 23. 11:42
 10/17 anonim ***** válasza:

Végre egy értelmes kérdező ;) Azért így már valamivel bonyolultabb a dolog, de simán le lehet egyszerűsíteni azzal, hogy próbáld nem túlparázni, csináld azt, ami neked jó és ne azon agyalj, hogy milyen társadalmi kategóriába tudod benyomni magad. Nyilván a családi háttered hatással volt az személyiségfejlődésedre, de te is tudod alakítani magadat. Például ha nincs semmi tétje a flörtölésnek, mert amúgy semmi közöd az illetőhöz, nyugodtan lehetsz bátrabb és nyitottabb, aztán kellő gyakorlattal már bármikor menni fog :)


Az meg sokszor mindegy, hogy a hétköznapokban mennyire vagy domináns személyiség, sokszor pont a vezető beosztású, átlagos helyzetekben abszolút domináns emberek engednek teret privát körülmények között a szubmisszív énjüknek, persze ebben benne van a feszültséglevezetés és a sok stresszel járó hétköznapi élet ellenpontozása is.

2014. jún. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!