Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, szűz lánnyal való...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, szűz lánnyal való szeretkezés tényleg élvezetes, mert nagyon szűk?

Figyelt kérdés

2019. júl. 10. 21:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az elso par alkalom utan, miutan felszabadul a legjobb valasztas.
2019. júl. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltetlen, voltam mar olyan szuz lannyal aki szinte mar tag volt, volt akivel pont jol passzoltunk, es akinek meg az ujjazas is durva megprobaltatas volt, a farok pedig tenyleg fajt neki, nyilvan ugy nem nagy elvezet senkinek. Es voltam mar olyannal is akinek egy tucat szexualis partnere volt elottem es olyan szuk volt hogy ihaj. Szoval nem ezert. Inkabb a mentális oldala izgalmas.
2019. júl. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ott inkabb a tudat hogy szuz azaz élvezetes főleg ha te is szuz vagy!
2019. júl. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül! Ez is adottság kérdése. Én is találkoztam már tágabb lánnyal miközben szűz volt.
2019. júl. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2019. júl. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
Nem csak azért mert szűk, hanem mert jó érzés rávezetni az élvezetekre, látni, ahogy életében először odaadja magát valakinek úgy igazán
2019. júl. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%

#3# al értek eggyet. Inkább a tudat az izgató.


Nekem személyes tapasztalatom az,hogy macerásabb mint a "bejáratott punci" Eddig 3szüzesség szárad a lelkemen. Ebből kettő nem élvezte,a fájdalom miatt,ígyhát nekem se volt jó. Az eggyiknél 3szor futottunk neki a dolognak. 1volt,aki nem azt mondom rutinos volt,de pici fájdalom,és erezd el a hajam buli.


Szerintem a szűz lányok nagyon rástresszelnek az első szexre,ami persze érthető,mert egy lány életébe ez azért egy fontos pillanat. De a feszültség miatt nem tudják magukat elengedni.

2019. júl. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
46%

Biztos hogy nem.

Csak egy dologot említek: én a rutin pártján állok egy szűz lánynál ez nincs meg. S nem is biztos, hogy szűk lesz az, s nem is biztos, hogy annyira jó, ha szűk.

42F

2019. júl. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Na agyalj olyanon amit sosem fogsz megtudni.

Felesleges. Ezt intézik helyetted a gazdagok és a tini páva fiúk ....

2019. júl. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
17%

Nekem biztos nem kéne szűz lány. Egy jó harmincas már tudja mit akar egy férfitől, velük nagyon jó.

Egyszer voltam egy fiatal 19 éves tinivel, és szar volt. Csak feküdt szét tett lábakkal és ennyi, el is ment a kedvem tőle, be se fejeztem, kidobtam. Már előjátéknál is nulla volt, de az aktus közben még annál is rosszabb.

2019. júl. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!