Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gyakorin találtam egy olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakorin találtam egy olyan dolgot, hogy 2 girls one cup. Gondoltam utána nézek, és mi ez?

Figyelt kérdés

Hogy izgathat ez fel bárkit? Kinek van, és ha van, mennyi igényt tartanak erre az "emberek"? Nem hittem volna, hogy a múltkor kapott videó után élhetek még át rosszabbat.

Nem ajánlom senkinek, hogy utánna nézzen, ha még nem látta volna.

Úgy döntöttem, hogy az elkövetkezendő héten vagy felakasztom magam, vagy 1 hétig bezárkózom a szobámba, hogy legyen időm ezt feldolgozni....



2019. júl. 11. 01:34
1 2
 11/16 anonim válasza:
Valaki kérlek elmondaná, hogy miről van szó? Nem merek rákeresni.
2019. júl. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Igen, a 1 man 1 jar azt nem néztem meg mert jelzett a vírusírtó , de a 2 girls one cup az úgy jött le mintha két hölgy egy csészében lévő salakanyagot hááát fogyasztási célra használta fel, rákerestem, de én is megbántam, nem javaslom, tényleg. Fúúúújjj
2019. júl. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem bírtam a kíváncsisággal, rákerestem, bár ne tettem volna. Nem is tudtam végignézni, sztem rosszat fogok álmodni.
2019. aug. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Megnéztem az 1 man 1 jar-t is és esküszöm, most nagyon rosszul vagyok. Mekkora egyi idióta vagyok.
2019. aug. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ez a 2. kedvenc a one man one screwdiver mellett
2019. aug. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Igen, utolsó, az nagyobb mém mint a többi, azért csavarhúzót oda tenni ( fel öhmmm) ahonnét nekünk fiúknak a pisi jön azért az komoly elhatározás. Ne nézzetek ilyet.
2019. aug. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!