Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Volt olyan veletek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Volt olyan veletek, hogy azért szakítottatok a barátotokkal mert túl nagy volt a fallosza?

Figyelt kérdés
Mert a nagy méret miatt kényelmetlen,fájdalmas volt a szex számotokra?Ezáltal muszáj volt szakítani?

2019. júl. 13. 10:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Még nem, de hátrány lenne. Ha minden más rendben, és meg tudja állni, hogy ne okozzon fájdalmat, akkor emiatt nem szakítanék. De hosszú kapcsolatban kellemetlen lenne, hogy soha nem szexelhetünk teljes beleéléssel.
2019. júl. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%

Kedves #5!


Először is cumizz pacit, másodszor ne személyeskedj úgy, hogy fogalmad sincs miről beszélsz! Sosem szakítottak velem még szexuális okok miatt, maximum keversz valakivel. Úgy tűnik, hogy a szöveg értelmezése is komoly gondot okoz számodra. Az egészet teoretikusan és mások tapasztalatait olvasva írtam, mivel szerencsére jómagam sosem találkoztam még ilyen problémával. (ergo senkinek nem fájt még, hogy megdugtam...) Ellenben a stílusod nevetséges. :)


(#3 voltam)

2019. júl. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

A szövegetértéssel neked vannak gondjaid, mert nem írtam egy szóval sem, hogy szakítottak veled.

De fellengzősködj nyugodtan a semmire.

2019. júl. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik mindkettőnknek vannak vele gondjai :D Ettől függetlenül pont Te voltál az, aki óriási hülyeséget állított. :D De nem baj, mert ismét lehetőség van férfigyűlölő hozzászólásokat írni, ettől elégülsz ki! :D
2019. júl. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Így van. Igazad van. Mi is lehetne más, hisz férfi vagy, mindent sokkal jobban tudsz!
2019. júl. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nem, de egyből rám olvastál egy rakás sértő dolgot, mert épp bal lábbal keltél fel. Igencsak messzementő következtetéseket vontál le a szexuális magatartásomról, megjegyzem ismeretlenül is. Attól, mert netalántán volt egy rossz tapasztalatod, még nem kéne... áh, hagyjuk, értelmetlen az ilyen emberekkel bajlódni.
2019. júl. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
messzemenő*
2019. júl. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nekem nincs olyan hogy túl nagy. Imádom az irreálisan nagyot is. 😋
2019. júl. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
100%

Igen, de csak miután többszöri kérésre is fájdalmat okozott.

A biztosítékot az verte ki nálam, hogy végül a nőgyógyásznál kötöttem ki, ahol megállapították: a hüvelyfalam hámjai sérültek.

2019. júl. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!