Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Friss kapcsolatban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Friss kapcsolatban ti izgultok az első szex miatt? (tehát nem a szüzesség elvesztésére gondolok hanem új barátnővel)

Figyelt kérdés
Ha igen, mi miatt? Ti kezdeményezitek vagy örülnétek ha a nő mászna rátok?

2019. júl. 16. 08:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Baromira nem ... hiszen "rutin" már van
2019. júl. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%

Igen. A következők miatt: Hogy a stressz miatt felálljon, hogy ne menjek el korábban akaratomon kívül, hogy ne legyen az, hogy egyáltalán nem tudok majd elmenni, hogy ne lásson meg az elején olyan helyzetekben, hogy vajon kicsinek fogja találni, vagy esetleg túl nagynak. Hogy a stressz miatt tudjak természetesen, magamat átengedve mozogni, csókolózni stb. Számomra az első mindig stresszes és amiket felsoroltam mind egyszerre érvényesülnek és nem számít, hogy mennyit szexeltem előtte és régi barátnőkkel milyen jó volt.

Nyilván nem ilyen szinten és nem ennyi minden miatt egyszerre, de a férfiak 85%-ban van stressz ilyenkor. Persze csak a férfiak 40%-a vallja be kb.

De őszintén szólva pl. most is, együtt élek a barátnőmmel már 1 éve együtt vagyunk, semmilyen téren sincs panasza, a tudatos felemmel tudom, hogy már kb. bármit megtehetnék, mert annyira belém van esve, de mégis, még most is van bennem valamennyi feszengés. Pl. nála a korábbi elsülést nem, de annak elmaradását már eredményezte a stressz és azt hitte, hogy vele van a baj, magára vette. Ez pedig fenntartja a stresszfaktort.

2019. júl. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
8%
Nem, sőt már alig várom ilyenkor, hogy jól megrakjam meg szétszedjem :D
2019. júl. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
Igen, de szerintem ez természetes.. Mert oké hogy mondjuk előtte csók ölelés tapi, de ha lekerül minden akkor derül ki hogy valóban működik-e a kémia vagy sem.. De tuti hogy sok nő is izgul hogy nem túl szőrös vagy túl nedves stb, de ha össze illik a páros akkor ezeken át lehet lendülni.. Nem vagyok mai kakas tehát rutin van de ez nem tesz beképzeltté..
2019. júl. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
19%
Csak először izgulok. Rám ugyan ne másszon semmilyen ribi! Érje el hogy megmásszam én!
2019. júl. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%
Egy bizonyos fokú feszültség szerintem mindenkiben van, és ez teljesen normális. A lényeg, hogy nem szabad túlizgulni 😁
2019. júl. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%
Persze, bizonyos fokú stressz mindig van az első előtt, pl hogy ne menjek el túl hamar, el tudjon élvezni a lány, megfelelően kieleguljon, ha több menetet szeretne, bírom-e majd, mit fog szólni a testemhez, stb....
2019. júl. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
0%
Egyáltalán nem,sőt alig várom.:))))))
2019. júl. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
0%
Nem.
2019. júl. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
52%
bizonyos szintig szerintem normális izgulni előtte, hiszen újdonság lesz együtt és sosem tudhatod előre, hogy összeilletek-e szexuálisan. Ez véleményem szerint vízválasztó dolog. Ha rossz a szex, akkor hamar vége lesz a kapcsolatnak, ha pedig jó, akkor szorosabbá válik a kapcsolat.
2019. júl. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!