Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezhet olyan, hogy egy pasi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet olyan, hogy egy pasi nem elégül ki egy punciban?

Figyelt kérdés
Ugye van egy pár nô aki orgazmus nélkül szexel. Pasikkal és történhet ilyen?

2019. júl. 16. 14:47
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
Ha nnehezen is, de szerintem eltud menni,mert erekcioja van-- gondolm ha dug.olyan is van,elnegy a giu,de semmi jot nem erez,,de az is élvezés csak szr.
2019. júl. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Eljátszhatja az orgazmust?
2019. júl. 16. 14:54
 3/8 anonim ***** válasza:
82%

Mindennek nézzük a jó oldalát, azaz ha egy faszi nem elégül ki egy punciban, akkor az azt jelenti, hogy rettentő sokáig bírja a szexez, az meg egy nőnek csak jó! :-)


(Mellesleg egy férfi mindig kielégül, nem olyan körülményes, mint egy nő.)

2019. júl. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Én a volt barátnőmmel a kapcsolat végén volt hogy eljátszottam inkább az orgazmust. Egyáltalán nem kívántam vele a szexet, de nem akartam megbántani, hogy állandóan elutasítom. Olyankor próbáltam minél hamarabb "végezni", volt hogy inkább csak eljátszottam, hogy ne kelljen tovább csinálni.
2019. júl. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Voltam úgy. De eljátszani? Hát nincs cucc, akkor hogy? 😀
2019. júl. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Ibiza2019 ***** válasza:
100%
Persze simán. Pl ha pia vagy más befolyás alatt van...órákig , napokig benned lehet akkor se biztos , hogy el tud menni. Illetve ha nagyon görcsöl vagy egyéb lelkiállapotban van, akkor sem
2019. júl. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Létezhet. Nekem 2. 3. menetnél már nehéz elmenni. Amíg a barátnőm 2-3szor elélvez, nekem jó ha 1 összejön, ahhoz is kell fél óra.
2019. júl. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Amikor ez a legvalószínűbb piásan felszedett szint alatti nő, tág pinával.
2019. júl. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!