Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hetero nők, hogyan reagáltok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero nők, hogyan reagáltok arra, amikor más nőket láttok szexuális szemszögben mutatva?

Figyelt kérdés

Filmekben, videóklipekben, újságokban, mindenhol feltűnnek meztelen, vagy kifejezetten szexi módon öltözködő nők. Modelleket mutatnak, ruhákat mutatnak amiben dögösen néznek ki. Ez sokkal gyakrabban fordul elő, mint az, hogy férfiakat mutogatnak.

Nekem férfiként jó látni ezeket. Arra vagyok kíváncsi, hogy azok a nők, akik egyébként a férfiakhoz vonzódnak, mit éreznek akkor, amikor napi ezredik dögös nőt rakják az orruk elé, sokat megmutatva belőlük. Titeket is megmozgat szexuálisan, vagy teljesen hidegen hagy?



2019. júl. 16. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A női testen is vannak olyan dolgok, amikre jobb érzés ránézni, tehát tetszenek. Egy lapos, izmos has pl. számomra esztétikusabb, mint egy átlagos vagy túlsúlyos nő hasa (amilyen az enyém is). Ezért szívesen nézek rá, de szexuális vonzalmat nem érzek.


Tegyük hozzá, hogy egy újságban vagy képen látott idegen férfi sem mozgat meg szexuálisan. Ugyanúgy szépnek találom, de a szexuális vágyhoz nekem több kell.

2019. júl. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Miért mozgatna meg szexuálisan?

Hetero vagyok nem biszex vagy leszbi...

Hidegen hagy, nem reagálok sehogy.

2019. júl. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én az ilyen plakátokban sokszor magamat látom. A nőiséget szimbolizálják, és mint nő azonosulok vele.
2019. júl. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!