Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok szoktatok gyakorolni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szoktatok gyakorolni banánon, hogy hogyan kell szopni?

Figyelt kérdés
Esetleg amikor szűznek voltatok?

2019. júl. 18. 16:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
36%
# 8, az a szomorú, hogy szexuális életet élsz és nem tudod, hogy a szűzhártyának semmi köze a szüzességhez. Én 20 évesen szexeltem először és 17 évesen vettem az első dildómat. Én ismertem már a testemet, mire az első szexig jutottam, tudtam, hogy hogyan szeretem és amíg te aggódtál az elsőnél, én elmentem elsőre. Félreérthettél valamit, én akartam az anált is, nem akartam bizonyítani, nekem volt az a vágyam, hogy legyen minden és különleges legyen. Megmondom őszintén, hogy a nevét sem tudom a férfinek, szerintem meg sem ismerném, alkalmi volt. Nagyon nagyon buta lehetsz.
2019. júl. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
81%

"neked nem volt alap, hogy, hogy az első szexnél jó legyen a lovaglásnál, jól tudj szopni? vicc. "

Tényleg, semmi megfelelési kényszer nincs benne 😆

És még én vagyok a buta, h azt gondoltam h az elsőt nem egy vadidegennel akarom csinálni.

A lényeg h a nevét nem tudod, de a mélytorok már akkor ment 😂

2019. júl. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!