Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen lehet szexelni egy 40...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lehet szexelni egy 40 körüli nővel fiatal férfiként?

Figyelt kérdés
2019. júl. 19. 08:04
 1/7 anonim ***** válasza:
2019. júl. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Meghatározó élmény, és tapasztalatszerzésnek kiváló. Ha jó a partner, meglátod a különbséget a lányok és nők között. Nekem is volt egy anyuka, huszonéves koromban, soha nem felejtem el.
2019. júl. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nagyon jó :-)

Mostanság egy 45 éves nőm van, de minden alkalommal úgy oda rakja magát mint egy halálraítélt nimfomániás :-)

2019. júl. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

30-tól felfelé - esetleg 28 - a nőknek nincsenek gátlásai, leglább is nem jellemző!


Ez alatt önbizalomhiánnyal küzdő nyafogó kislányok vannak!

28 éves fejjel is vannak olyan 37 éves nők akikhez lazán odamennél beszélgetni - főleg ha ismered is valamennyire - mert lehet rajta érezni hogy nőies!

Csak megválogatnak, mert manapság a férfiak 98% ösztönlény!

2019. júl. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#4


Az én barátom is arról számolt be, hogy az idősebb nők gátlástalanabbak szexben. Én nem igazán tudom, hogy ezt hogy kéne elképzelni, mert én nem tartom magam gátlásosnak és önbizalomhiányosnak most sem(23 vagyok), és mások se tartanak annak :D De majd 30 évesen lehet érteni fogom a különbséget :)

2019. júl. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azt ne higgyétek hogy egy 40 éves az már öreg.

Az a legszebb kor egy nőnél.

2019. júl. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nyilván nő és nő között is rengeteg különbség van, de önmagamat illetően azt tudom mondani, hogy fiatal(abb) koromban is ugyanúgy odavoltam a testiségért és a fantáziámnak se voltam híján már akkoriban sem. Szóval ebből kiindulva nem biztos, hogy csak kor függvénye a dolog.


Egyébként a huszonéves partnerem nem panaszkodott. 😉


44/N

2019. júl. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!