Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőm csak szerelmeskedni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm csak szerelmeskedni szeret, én viszont szeretnék néha keményebben is együtt lenni vele, ettől azonban elzárkózik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval mint írtam, a meghitt, lassú, gyengéd szerelmeskedést részesíti előnyben a barátnőm, amivel nincs is gond. A baj az, ha néha felhozom hogy kicsit bekeményíthetnénk, azonnal nemleges választ ad. Persze nem szadomazora, kaki szexre meg ilyenekre gondolok, csak ésszerű kereteken belül. Egy kis orál, vagy ami egyébként nem megszokott a szexuális életünkben. Magát a tempót is sokszor leszabályozza, s ettől a hideg kiráz, mikor már "felpörögnék", s ekkor elfojt engem.

Hogyan kommunikáljam le ezt vele?

En 27f, Ő 24n


2019. júl. 19. 18:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Dugd meg!
2019. júl. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha nem vevő ra sehogy. Akkro ez igy nem fog működni köztetek.
2019. júl. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Uralkodik rajtad. Te màzlista.
2019. júl. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Ő uralkodik feletted, te vagy az elnyomott. Szomorú.
2019. júl. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Én ezt nem bírnám, simán szakítanék a helyedben.
2019. júl. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Azt nem mondtam, hogy nem gondolkodom a szakításon.
2019. júl. 19. 18:22
 7/10 anonim ***** válasza:
31%
Bàrcsak ilyen nöm lenne. Istennö.
2019. júl. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
40%
Add nekem. Én lennék finom a kedvéért. Az a lényeg, hogy maximálisan élvezze a hölgy, ne legyél önző keczi. Én szívesen szerelmeskednék a barátnőddel. Meglehet utána nem kellenel neki. 🙂
2019. júl. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem egyeznek a szexuális szokásaitok, és nem is tudtok kompromisszumot kötni az ügyben, akkor nem fog működni a kapcsolat.
2019. júl. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
89%

Próbáltad már úgy is h nem beszéled meg ezt vele előtte, hanem szex közben elkezded keményebben, gyorsabban tolni?

Ha igen, és képes leállítani, akkor én csaj létemre is azt mondom h szakíts vele.

Elég f*roklohasztó, és uncsi is lehet ha ennyire szabályozza h h szexeljetek.

Nem egyezik az ízlésetek sajnos e téren.


L

2019. júl. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!