Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vezessem rá a barátomat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vezessem rá a barátomat, h vágyok az együttalvásra?

Figyelt kérdés
3 hónapja vagyunk együtt. Mindketten a szülőkkel élünk. 2 hete aludtunk utoljára együtt, akkor 2 éjszakát, úgy h közötte 1x otthon voltam fél napot (lényegtelen amúgy) :D Mivel tudtuk, h X hét múlva olyan szülinapi buliba megyünk, ami ott alvással jár ezért megbeszéltük a barátommal, h addig beszüntessük a közös alvásokat, nehogy a szüleim megszólják esetleg, h mennyit vagyok náluk. A barátom betegállományban van, ezért nálunk nem aludhatunk, nehogy ellenőrök menjenek a házhoz. A munka miatt a héten alig találkoztunk, közösen szinte nem is voltunk együtt, csak 1x 1órára egy ebéd kapcsán, és most hétvégén is pár órácskára láttuk egymást, akkor is vendégségben voltunk... A barátom is mondta (ami ritka tőle, h panaszkodik), h alig voltunk együtt. Hogy utaljak rá finoman de úgy, h ne legyek pofátlan, h mi lenne ha kedden ott aludnék náluk? Nem akarok szemtelen lenni, de én már kb ebbe vagyok ideges, h alig vagyunk kettesben... :/ Hogy tegyem fel a kérdést?
2015. aug. 23. 23:10
 1/3 Blade Bone ***** válasza:
Mivel ő is szóvá tette drágám, hogy keveset vagytok együtt, így nyilván azt gondolnám, hogy ez már eleve egy utalás volt tőle is. Úgyhogy csak simán mondd neki, hogy kell az együtt alvás. :)
2015. aug. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Persze, gondoltam, h utalás, csak... Nem akarok pofátlan lenni, h én kérdezzek rá, h mi lenne ha NÁLUK aludnék :) Mégis csak az ő otthonáról van szó és ezért hezitálok rajta
2015. aug. 23. 23:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha még sose lettél volna ott, akkor tényleg nem illik meghívatni magad, de azért ezen már túl vagytok. Vagy még nem volt "érezd otthon magad"? Szerintem rákérdezhetsz.
2015. aug. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!