Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vezessem rá a barátomat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vezessem rá a barátomat a pettingre?

Figyelt kérdés

Én 19 éves vagyok a barátom 20 és még szűz.Nekem már van némi tapasztalatom a szex terén,de tudtommal neki alig. Már majdnem fél éve járunk,de az ölelésen,csókon,és azon kívül hogy lekerültek a ruháink (felül)semmi nem történt.Még nem kezdtem soha szűz pasival ezért nem tudom mit kellene tennem,vagy hogyan vezessem rá.Legyek türelmes,vagy mondjam meg neki,hogy én már akarom?

Köszönöm a normális válaszokat előre is!

19/l


2014. ápr. 18. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
kicsatolod az övét,lehúzod a sliccét és bekapod,amit ott találsz
2014. ápr. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom szerintem ő ettől fél es visszahúzódó ilyen téren :-)

Okosan találj ki valamit:-)

2014. ápr. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én úgy szoktam rávezetni a páromat, hogy : Lemész a takaró alá?

Fordítva is ugyan így történik

23N

2014. ápr. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha már lekerültek a ruhák, akkor gondolom azért, mert kicsit kényeztettétek egymást, nem?


Szerintem ha legközelebb megfelelőek a körülmények, csókolózz vele, vetkőzzetek le megint felül, nadrágon keresztül izgasd fel és súgd a fülébe, hogy "Szabad?"


Ha pedig igen a válasz, akkor csináld, amit jónak látsz, legelőször is okozz neki néminemű örömet. Szerintem magától rá fog jönni, hogy te mit szeretnél (legalábbis az alapokra biztosan), de ha nem elég magabiztos, akkor bátran segíts neki, finom mozdulatokkal, szavakkal irányítsd kicsit és nem lesz gond.

2014. ápr. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vannak félénkebb srácok, akik azért nem akarnak kezdeményezni, mert félnek vagy a visszautasítástól, vagy attól, hogy a csaj azt gondolja, hogy neki csak a szex számít, nyugodtan kérdezd meg tőle, hogy ő mikor akarja, és utalgass rá, hogy: fél éve együtt vagyunk már, nem gondolod, hogy lehetne már több is köztünk? Kb úgy ezeket leírod, ami szerintem elég jó szöveg, ezzel simán el lehet simítani a dolgot, remélem menni fog 18F
2014. ápr. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat sokat segítettetek!:)
2014. ápr. 19. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!