Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Dunna alatt a legjobb szeretke...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dunna alatt a legjobb szeretkezni? 21 l

Figyelt kérdés
Álmomban mindig arra gondolok hogy egy hideg Januári havas napon a kandalóval felfűtött lakásban a jó puha ágyon a dunna alatt szeretkezek egy ínycsiklandó vonzó férfival.

2019. júl. 23. 15:53
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Én régies házban szexelnék csak hogy át érezzem azt a érzést hogy milyen lehetett szexelni a 19 század végén 20 század elején.
2019. júl. 23. 21:53
 22/27 anonim ***** válasza:
79%

Nem. Én a sima takarót is utálom. Úgyis kimelegszünk a mozgástól. Patakokban folyna rólatok a víz, na meg idegesítő ha pl a pózváltást nehezíti a rád terített takaró/dunna. Meg a pasi jobban felizgul ha lát is, tehát világosban a legjobb szexelni takaró és gátlás nélkül... :)

32/N

2019. júl. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
93%

Jesszus, úgy szétsülne alatta az agyam, mint a fene.


Nem. Szépen, takaró nélkül. Majd melegítjük egymást a párommal.

2019. júl. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Oszt a desznyókat ki fogja mögötötni? XD
2019. júl. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Dunna alatt lehet, a Duna alatt nem :)

Megvan az oka, miért izgat - valósítsd meg!

2019. júl. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Szívesen látnám valami bizonyítékát, hogy a kérdező lány.


Ők kedves kérdező, tölts fel egy videót, amin elmondod ezt, S látszik a szádon, hogy tényleg ezt mondod.


Na 1000%, hogy ilyen video nem lesz.

2019. júl. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Én is gázkonvekteros panellakásban szeretnék szexelni egy 15 éves táskarúgós matracon, poliészter paplan alatt, szerintem nagyon romantikus, ha közben a sarki bolt előtt tüskéző félhajkéktalan, félmunkanélküli alkoholisták dalolásznak, egy parkoló autó dudálva anyázik, a szomszéd fúrja a falat vasárnap kora délelőtt.
2021. márc. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!