Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az első meleg szexemre készülö...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első meleg szexemre készülök. Mit kéne tudnom előtte?

Figyelt kérdés
Passzív fel leszek és holnap lesz az esemény. Mit kell tudnom előtte? Mit élvez egy aktív srác,amit alkalmazhatok? Nagyon fáj? Ti bektek milyen volt az első?

2019. aug. 4. 13:12
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
Szét lesz kapva a segged!
2019. aug. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bővebb választ várnék,nagyon izgulok
2019. aug. 4. 13:24
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

Mindenképp használjatok óvszert. Ez nagyon fontos.


Fájni mindenképpen fog, de ha annyira h nem bírod ki, akkor szólj a párodnak, hogy csinálja finomabban.


Az aktus előtt lazulj el, ne stresszelj. Gondolj arra ,hogy minden jó lesz.

2019. aug. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"Fájni mindenképpen fog"

A srácok egy részére ez egyáltalán nem igaz!

Pl. nekem egyáltalán nem fájt az első (sem)! Mindenkinek más az első tapasztalata. Egyáltalán nem biztos, hogy a kérdezőnek vagy bárki másnak fájni fog az első. Oda kell figyelni egymásra és akkor nem fog fájni.

2019. aug. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

1. védekezés(!!!!)

2. higiénia. Érdemes előtte mindkettőtöknek lefürdenie, neked beöntés is jól jöhet. Erre lehet kapni patikában cumót.

3. Amit élvez egy aktív srác, ha nem fadarab vagy és bátran mersz kezdeményezni, aktívan részt veszel az aktusban. A normális aktívok nem vadállatok, és egyenrangú vagy a szexben (is), ezért tényleg bátran kezdeményezz, ha valamit szeretnél kipróbálni. Természetes, hogy az első alkalom előtt félsz. Nem kell ezt elfojtanod, nyugodtan kimutathatod, mert ezzel, ha jelent valamit lelkileg ez neked, óriási bizalmat adsz a partnerednek. Ha a partnered normális és egy darab kőnél empatikusabb típus, akkor meg fogja érteni, és ő is próbál majd ellazítani téged.

4. Ne félj attól, hogy bénázhatsz. Első alkalmad lesz, el kell, hogy keserítselek, fogsz bénázni rendesen. :D

Én pl. tipikusan balf**z vagyok az életem minden területén, és volt már, hogy szex közben sírva röhögtünk a partneremmel, mert annyira béna voltam. :DDDDDD

5. Nem kell, hogy fájjon abszolút. Az anális szexhez normál körülmények között nem tartozik hozzá a fájdalom semmilyen mértékben. Az, hogy picit feszítő érzést érezhetsz, természetes és ha hozzászoksz, még élvezni is fogod. De ez sem fájdalom. Ha bármilyen fájdalmat érzel, bátran szólj a partnerednek. Mondom, ha egy darab kőnél empatikusabb, akkor örömet akar neked okozni, nem fájdalmat. És amiatt se aggódj, hogy akkor majd ő nem élvezi. Beszéltem már erről aktív srácokról, és egy csomóan mondták, hogy rosszul esik nekik, ha nem szólnak, ha fáj valami, és ez nekik nem teher, hanem normális dolog, mert a szex két embernek kell, hogy örömet okozzon, nem egynek.


Milyen volt nekem az első? Hát, őszinte leszek, én az elsőt nagyon elb**ztam, mert alkalmi volt. Nagyon jó volt, félreértés ne essék, csak érzelmileg nem adott semmit. Kifejezetten emiatt nem megyek bele alkalmi kapcsolatba. Egy megbízható, normális szexhaver megint más kategória lenne, de az meg már egy fokkal magasabb szint az alkalmi kapcsolatnál. És akkor már inkább kapcsolat. :)

Tehát nekem az első szexem az élvezeti szempontból k**va jó volt. Egy kemény partnerem volt, azt meg kell hagyni, de nem okozott fájdalmat, és nagyon ügyelt rá, hogy ne okozzon fájdalmat.

2019. aug. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
En egybol elmentem,nem fajt
2019. aug. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%

Egy fontos dolog még : síkosító legyen kéznél annyi amennyi kell. A legjobb ha az aktív fél a farkával dolgozza be úgy hogy mindig egyre mélyebbre hatol. Ez többszöri behatolás lesz mert a farka hegyére teszed a síkosítót és ezzel egyszerre lesz sikamlós a farkincája és a popód is :)


A többszöri behatolás előnyei hogy igencsak izgató, lesz időd tágulni lazulni, és ha pár perc alatt bejutott lehet folyatni kell még a farkára egy kis anyagot hogy kivül is sikamlós legyen :)


A lényeg hogy óvatosan különösen a belső záróizomon való átjutásnál mert azt nem tudod úgy irányítani mint a külsőt. Ha ösztönösen lezár várjatok amíg ismét kinyílik. A farok addig maradhat is ott, de nagyon ne erőltessétek, ha türelmesek vagytok szépen be fog csusszanni :)


Eseményekről beszámolni! :)

2019. aug. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 oldmanus ***** válasza:
100%
gyönyörüen leirtad. felállt ahogy olvastam. Kérdező te meg tényleg számolj be mi történt
2019. aug. 7. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!