Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek vagyunk és egyszerüen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy_medve kérdése:

Melegek vagyunk és egyszerüen nem tudunk munkát kapni ez végett. Más is így van?

Figyelt kérdés

szomorú 6 honapja a párommal nem találunk munkát!

egyszerűen nem. akár hol jártunk és ez zavar hogy az iddentitásom végett nem dolgozhatok abban amit szeretek csinálni !


2019. aug. 4. 13:57
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
85%
Talán nem kellene, hogy már a felvételinél látszódjon rajtatok!
2019. aug. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Mégis miféle munkát kerestek és hol buktok el a szexuális orientációtok miatt? Nem teljesen értem, hogy ez hogy jön képbe egyáltalán, a munkáltatónak ehhez semmi köze.
2019. aug. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

mind a ketten kakuk tojáok vagyunk. ha értitek ..

amikor felvételiztünk több helyre is .. mindig volt kifogásuk .. miért nem vettek fel .. s olyan piti apró kifogásuk volt !

6 honapban az első 3 honapban szállásos munkát kerestünk . mert meg akarunk szabadulni a mostani városbol ahol élünk . és olyan furcsán lestek ránk a munkáltatók hogy ezek meg mit akarnak .... hogy rosszul esett amikor piti dolog végett elküldtek .. vagy csak halogatták a munkát hogy majd ekkor meg akkor ...

2019. aug. 4. 14:26
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Milyen munkát kerestek?
2019. aug. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

minőségellenőri

gyármunka ..

összeszerelői operátor ..

ilyeneket hasonlót

2019. aug. 4. 14:34
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell beleírni az önéletrajzba. :D
2019. aug. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

bocs csak le írtam miket keresünk..

mert kérdezték ..

2019. aug. 4. 14:41
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Úgy értem azt nem kell bele írni hogy meleg vagyok. VAgy még is honnan a francból tudná a munkáltató?
2019. aug. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
91%

Végett ≠ miatt! Mivel sokszor elrontottad, leírom. Hátha segít a munkaszerzésben. A "végett" azt jelenti, hogy valamilyen célból történik valami. A "miatt" az okát fejezi ki. Azaz minden "végett" helyett "miattot" kellett volna írnod.


Egyébként egyetértek az előttem szólókkal, nem kell reklámozni a munkáltatónak, hogy melegek vagytok. Nem tartozik rá, és ha nem tudja, akkor nem tud elítélni miatta.

2019. aug. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
2 pasi egy szállásos munkán ahol a szállásokban csak 2 en lehetnek ... azért elég furcsa volt nekik ahova elmentünk
2019. aug. 4. 14:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!