Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek! Ti bátran mertek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek! Ti bátran mertek oràliskapcsolatott létesíteni?

Figyelt kérdés

Nem félten attol h valamilyen féle fertőzést el kaptok a másikrol?

Orális aktus utan mit szoktatok csinálni?

Ha a partneretek nemi szevén vagy egy el változás azt figyelmen kivűl hagyjátok?



#óráliskapcsolat
2019. aug. 2. 10:07
 1/6 anonim ***** válasza:
33%

Az orális kapcsolat nem az amikor csak beszélgettek? :P

A párom szoktam így kényeztetni. Nem igazán félek mert elváltozás nincs a péniszén és bízom benne, hogy nem csal meg mással. Utána azért alaposan fogat szoktam mosni és alkoholos szájvízzel is kiöblítem a szám.

2019. aug. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem fèlek mert általában nem szopok le jött ment embereket az utcán csak olyanokat akiket azèrt már ismerekxd

19/f

2019. aug. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

bátran, csak a barátomat szoktam leszopni

attól függ, hogy milyen orális aktus volt, valamikor elég szájöblítés, rágó, valamikor komplett zuhanyzás sem árt

2019. aug. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%
Mi koleszba gyakran szoptuk egymást mi ott fiuk de nem nagyon féltünk tőle. :D
2019. aug. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%

Még sose csináltam, de elsőre olyan embert szeretnék szopni akit úgy ahogy ismerek, és akiben kicsit is megbízom.

Ha este megismerek valakit akkor azt nem szopnám le rögtön, majd csak ha megismertük egymást, gumin keresztül meg mi értelme lenne szopni?

Ez olyan mint zenét hallgatni hang nélkül.

2019. aug. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én sem copok le mindenkit, viszont óvatos vagyok.

Fogmosás fél nappal előtte, rögtön randi előtt ne, mert lehet fogínyvérzés, ínysérülés vagy bármi más, de ettől a higiénia megmarad, ott a szájvíz, rágó és a többi.


Amit nem értek, miért felkiáltójellel a melegekhez szól a kérdésed?

Heteróknak ettől nem kell tartani?

2019. aug. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!