Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha egy fiú nagyon szereti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú nagyon szereti mutogatni a meztelen lábszárait, és ezért extrém rövid sortokban jár, az valószínűsíthetően meleg?

Figyelt kérdés

2019. aug. 4. 18:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%
Hát a mai világban elég érdekesen öltözködnek az emberek, azt saját magadnak kell eldönteni, de szerintem lehet benne egy kis hajlam
2019. aug. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%

Az átlagos ember, az utcán biztos azt gondolná, hogy meleg. Főleg a sztereotípiák miatt.

De ugye az öltözködésből sose lehet kiindulni, de aztán ki tudja.

2019. aug. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
24%
Egoista inkább
2019. aug. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%
A lábszár a térd alatti részt jelenti. Ki a f szom nem jár rövidnadrágban?
2019. aug. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
A lábszár a láb teljes hosszát jelenti. Ki terjeszti azt a hülyeséget, hogy csak a térd alatti részt jelenti? Az az alsó lábszár. A comb pedig a felső lábszár.
2019. aug. 4. 18:51
 6/18 anonim ***** válasza:
91%

A magyar értelmező szótár


[link]

2019. aug. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az öltözködés és a megjelenés, stílus ezt nem mindig mutatja meg. Valóban, sokszor egyértelmű a dolog, de sosem tudhatjuk ez alapján az igazságot. Lepődtem már meg, volt akiről azt gondolták, hogy biztos hetero, fel se merült, hogy meleg, aztán megtudtuk, hogy igen. Na meg az is megesik, hogy az illető se tudja, vagy nem akarja tudni, hogy az.
2019. aug. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Milyenre gondolsz mint extrém rövid? Szerintem a legtöbb srác rövidgatyában mászkálnilyenkor és bizony melegek is vannak köztük
2019. aug. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha formás, izmos a lába, akkor miért ne mutogassa?! Szerintem ebből kár lenne következtetni arra, hogy meleg. Dicsérd meg a lábát, aztán a reakcíóbol kiderül...
2019. aug. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
82%

Valószínűsíthetően lábszárfétises, azért van így ráállva erre a lábdologra. Magából kiindulva nem bírja elképzelni se, hogy a szembejövőket olyan szinten hidegen hagyják a lábak, beleértve az övéit is, mint a legutóbb kikerült két villanypózna. Magyarán a kérdés: Lábszárfétises illetőnk meleg-e?


Ez csakis attól függ, mit akarsz bevenni a melegek közé. Beveszel-e egy lábszárakra izguló, amúgy farkaktól, szőrtől, férfiaktól undorodó, hagyományos dugósszextől undorodó, férfiaktól nem csak "darabra", de érzelmileg is semmit se akaró egyént a homoszexuálisok közé? Mert a legtöbb lábfétises kb. ez a kategória, és sokan még szívesen rá is bólintanának, hogy oké, mondjatok melegnek, csak aztán baromira nem fog tudni mit kezdeni a melegekkel, ha azok akarnának vele valamit... mert ahhoz azért ennél több kell. A fétis viszont adott testrésznél véget is ér. Ettől függetlenül náluk is igaz, hogy mondjuk 10-ből 1-et egyéb téren is érdekelnek a férfiak.

2019. aug. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!