Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A melegek miért sértödnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A melegek miért sértödnek meg, ha negativ STD eredményt kérek?

Figyelt kérdés

Kipróbálnám fiúval, de hivatalos adat, hogy a melegek között nagyobb arányba van pl HIV fertözött.

Nekem van negativ papirom, és bármikor meg is csinálnám, mert tudom lánytól is el lehet kapni bármit.



2019. aug. 5. 18:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
77%
Azért mert van valami bajuk, akinek nincs az nem sértődik meg.
2019. aug. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

"hivatalos adat, hogy a melegek között nagyobb arányba van pl HIV fertözött."


No, ez a nagy számok törvénye miatt. A heterok alig pár százaléka jár el szűrésre, ezért náluk sokkal kevesebb a regisztrált beteg, míg a melegek jóval többen járnak.

2019. aug. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
41%
Mert hisztisebbek mint az átlag pasik...
2019. aug. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

#2 ne haragudj, de több hetero van mint homo.

Mégis több a regisztrált végstádiumú beteg a homók között.


De forditok, ha töb homo jár szűrésre, akkor miért megy a balhé meg a hiszti ha kérem?

2019. aug. 5. 18:52
 5/21 anonim ***** válasza:
26%
Nem tudom. Ezt lehet tőlük kéne megkérdezni konkrétan és nem itt. Vagy itt milyen választ vársz erre?
2019. aug. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

#5 😒😒😒


Melegektől valami reakciót. Hogy azért nem mert...

Vagy azt hogy ezzel nincs gond mert....


Tudod ez az oldal azért van hogy megkérdezd amire kiváncsi vagyx, vagy nem tudsz. És én erre nem tudom a választ.

2019. aug. 5. 19:51
 7/21 anonim ***** válasza:
30%

6. Azoktól, akiktől megsértődnek rajta, amikor kéred, okoska. :(

Már ha tényleg kíváncsi lennél rá. :/

Vagy azt várod, hogy itt más melegek mondják meg, hogy azokkal, akikkel konkrétan ismerkedsz miért sértődtek meg?

Vagy csak olyan benyögésekre vársz: "oh, mert mind éces"?

Ha melegtől nem mered megkérdezni, csak anonym oldalon random emberektől, akkor majd próbáld lánytól, amikor az std tesztjének az eredményét kéred és megsértődik esetleg. Lehet akkor nem leszel bátortalan.

2019. aug. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
#7 köszi , hasonló segítő választ írhatsz az összes kérdéshez .... kérdezd meg tőle....zseniális
2019. aug. 5. 20:05
 9/21 anonim ***** válasza:
61%

Az összes kérdés nem olyan értelmetlen mint ez.

A kérdés témájától függ, hogy mennyire hasznos választ lehet rá adni.

Na most a te esetedben millió oka lehet annak, ami miatt megsértődtek és ezt csak ők tudják megmondani.

Lehet veled volt a bajuk, a stílusoddal, azzal, amit feltételeztél róluk, a bizalmatlansággal vagy akár, hogy fogalmuk sem volt az egészségügyi állapotukról, stb.


Ez ugyanolyan kérdés, mint amikor felteszik, hogy xy-nak az xyz-je mit szeretne...arra sem lehet értelmes választ adni, mert itt senki sem lát bele a másik ember fejébe.

Attól, hogy ez egy kérdezős oldal, még nem teszi a kérdéseket automatikusan értelmessé.

2019. aug. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
86%

“#7 köszi , hasonló segítő választ írhatsz az összes kérdéshez .... kérdezd meg tőle....zseniális“

Szerintem ennél értelmesebb választ nem lehetne írni. A csajoktól miért nem kérsz ilyen tesztet? Ők megsértődtek? Komolyan, mi honnan tudjuk a választ arra amiért pont kifogtad azokat akik megsértődtek? Megsúgom neked, hogy nem azért sértődtek meg mert melegek, hanem mert ilyen normálatlan az illető. Mi itt akkor sem tudjuk a választ a kérdésedre, egyedül az akitől a tesztet kérted.

2019. aug. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!