Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek ez sok társkeresőr...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

DominikX kérdése:

Szerintetek ez sok társkeresőre? Egyáltalán olvassa valaki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy olyan sràcot keresek , akihez kötődhetek, minden nap beszélgethetek vele , egymás mellett összebújva tudunk aludni, reggel egy csókkal indítani a napot és fáradtan haza érve a melóból egy borozós este , és összebújva filmet nézni.


Csak is olyan srácok írjanak , akik ugyan ezt keresik!


Kaland ajánlatokra nem fogok válaszolni! Intim képet nem kérek, és nem is küldök.


Akkor írj , ha képes vagy válaszolni, őszinte vagy , nem vagy hazudós.


Ha szeretnél megismerkedni velem , akkor írj és válaszolok. Én ritkán írok rá valakire, mert kicsit félénk vagyok



22/F



2019. aug. 6. 21:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Aki hasonlót keres, az fogja elolvasni;-)
2019. aug. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Noren1989 ***** válasza:
89%

Figyelj...heteroként kérdem, hogy ezt hova akarod feltölteni?

A klasszik társkeresőkön a közönség bő 98 százaléka kb semmilyen olvasott infót nem dolgoz fel.

2019. aug. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Csicuki ***** válasza:
93%
Akad olyan aki elolvassa de nagyon minimális esély van rá, hogy tömegek olvassák el.
2019. aug. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem igen.

Nekem is hasonló lenne ideális, de ezt olvasva olyan érzésem támad, mintha rá akarnál nőni a másikra, ami elijesztheti az embert.

De persze ez csak az én véleményem. Nekem ez hirtelen túl sok lenne, főleg, hogy introvertált vagyok.


Inkább írd át olyasmire, amiben olyan barátot keresel, akivel lehet közös programokat csinálni: pl. filmezni, iszogatni, sportolni, kirándulni, túrázni és majd a cselekmények közben kialakul a kötődős (vagy nem). De ezt így konkrétan leírva elolvasni nekem egy mániákus jut eszembe...de mint írtam, csak az én véleményem. (Illetve a rosszabb eset, amikor habár te normális vagy, ezzel a bemutatkozóval bevonzol egy igazi megszállott mániákust, aki tényleg rád tapad, agresszívan.)

2019. aug. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Soknak nem sok társkeresőre, viszont a többség nem fogja olvasni, vagy ha mégis, akkor nem fogja felfogni. Írhatsz sokat, keveset, nem számít. Nálam most épp annyi szerepel kint, hogy 18-31 éves korig keresek, mégis napi szinten rám írnak bőven 31 fölöttiek is. Úgy látszik nehéz értelmezni, pedig ennél tömörebben nem is tudom leírni.


Én egy kicsit átfogalmaznám, hogy ne legyen ennyire "erőszakos", bár őszintén szólva én is mindig ide jutok. Az elején szépen leírom a dolgokat, de pár hét-hónap után a sok f**zarcú miatt eljutok erre a szintre, hogy én se kedvesen írok. :D


A második résztől lefelé én így írnám -» "Ha te is ugyanezt keresed, írj bátran(, nem harapok). Mivel félénkebb típus vagyok, így ritkán kezdeményezek, épp ezért nem bánnám, ha te kezdeményeznél. Légy őszinte, ne légy hazudós, tudj válaszolni, különben semmi értelme próbálkozni. Nem keresek kalandot, éppen ezért nem kérek és nem is küldök intim képet." -» Számomra ez így jobban hangzana, de ahány ember, annyi vélemény, szóval lehet másnak nem tetszene így. :D


Egyébként sok sikert, nagyon jól hangzik az első bekezdés, bárcsak több ilyen srác lenne, akkor végre én is találnék ilyet. :D

2019. aug. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Én voltam fent a Romeon ilyesmi szöveggel, és ennek köszönhetően találtam meg a párom, szóval szerintem akinek el kell olvasnia, az el fogja. ;)
2019. aug. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon nagy szerencséd van, akkor talán igen. De általában senki sem olvassa el, sőt nagyon nagy százalékban csak szxet akarnak, bármit is írnak, mondanak. Én már lemondtam a társkeresőn való ismerkedésről. Csak lehúz érzelmileg és az időm megy el.
2019. aug. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Szerintem nem rossz ez a szöveg. Aki tényleg komolyat keres az el fogja olvasni. Én is csak komoly párkapcsolatot keresek és csak olyanokra írtam rá, akiknek volt egy értelmes bemutatkozása, amiből lehet valami elképzelésem, hogy milyen lehet és mit keres pontosan. A többség semmit vagy semmi értelmeset nem ír.
2019. aug. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Thillmin ***** válasza:
100%
Szia! Egyet kell értenem azokkal a meglátásokkal, melyek szerint a többség vagy nem olvassa el a bemutatkozásod, vagy leszarja, de ez ne zavarjon! Lesznek egy páran, akik elolvassák és meg is értik, na, ők számítanak! Úgy se akarsz több száz pasival kavarni, hanem csak egyet keresel, és annyit simán lehet találni! Hajrá!
2019. aug. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Magamból kiindulva, ha valakit tényleg érdekelsz, akkor elolvassa. Én pl elolvasom a litániákat is, mivel érdekel, hogy mégis kivel állhatok szemben. Én lehet rádírnék ;)


20/F

2019. aug. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!