Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van értelme regisztrálni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme regisztrálni bármeik társkeresőre így?

Figyelt kérdés

Nemrégiben kezdtem el fellvállani magam. És szerintem eljutottam alra a pontra amikor készen állok egy kapcsolatra. Van értelme bármilyen társkeresőre regisztrálni ha komoly érzelmi kapcsolatot keresek?

18/f



2018. júl. 1. 23:50
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja igen az lemaradt. Ha nem társkeresőn akkor hol lehet, értelmes nem csak sexet kereső társat találni?
2018. júl. 1. 23:53
 2/6 anonim ***** válasza:
28%
Keress egy nyelvtankönyvet inkább már ne haragudj, de ha nem vagy biztos benne hogy kell leírni valamit akkor nézz utána. Azt hogy van-e értelme regisztrálni azt csak te fogod tudni kideríteni. Sok sikert!
2018. júl. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az a baj igazából hogy nem tudom utólag szerkeszteni a kérdésem, és nagyon sok nyelvtani hibámat csak utólag veszem észre. Sorry a borzalmas helyesírásomért
2018. júl. 2. 00:23
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát társkeresőn nem egyszerű, ott sokan rutinos ragadozók 😂.

Én eddig nem találtam ott kapcsolatot, ellenben gyakori kérdések, vagy tumblr. Attól is függ kit mit keresel, te magad mennyire vagy különc vagy csak egy teljesen hétköznapi srácot keresel.

Úgy vettem észre mindegyik platformnak megvan a maga hátránya.

Rómeon sok az idős, frusztrált, csak szexet kereső, persze vannak normális arcok is. Gyakorin a félénk kezdők, gyakran magukat is nehezen vállalók, tumblr talán a legnehezebb, ott szerencse is kell, de találni értékes embereket. Próbáltam a Tindert is, gondolom ott is sokan csak szexet keresnek. Előnye, hogy az a hely jobban a fiatalokat vonzza, vagy azokat akik napra készebbek. Láttam nagyon helyes arcokat ott, de félek, az egy mű világ.

Instagram, - ez most az egyik kedvencem. Ha bejelölsz pár általad ismert, meg ismertebb meleget, onnantól kezdve az oldal szinte csak a hasonló érdeklődésű embereket dobja fel neked ajánlóba.

Így kissé lassabban is, de az érdeklődésed mentén egész nagy kapcsolati hálót fedezhetsz fel.

Persze ezek mindd a lasabb folyamatok, ha gyorsan akarsz párt, még mindig a tinder vagy romeo.

2018. júl. 2. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, h van értelme regisztálni társkeresőre, csak ne vegye el a kedved, h a nagy többség csak szexet akar, és aránylag kevesen vannak akikkel normálisan el lehet beszélgetni (értsd van más témájuk a szexen meg a farkakon kívül) :-D
2018. júl. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én hotbull-on találkoztam a párommal, már 2 éve együtt vagyunk. Lehet találni kapcsolatot is az ilyen oldalakon, csak tedd egyértelművé a profil szövegedben hogy mit keresel.
2018. júl. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!