Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Te teszel ki magadról képet a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te teszel ki magadról képet a meleg társkeresőre?

Figyelt kérdés

Én már nagyon sok kép nélkülitől kértem képet pár év alatt. Talán egy száz sráctól biztos.


Szinte egyik sem mondható szépfiúnak, nagyon ritka volt közölük az, akire tényleg azt mondtam, hogy helyes, cuki (pedig nem vagyok válogatós).


Tehát szerintem három oka lehet annak, hogy valaki nem tesz ki képet magáról:


1. Nem szeretné felvállalni, hogy meleg, nem szeretné ha mindenki látná, esetleg felismerné, beazonosítaná, esetleg kiderülne közvetlen környezetében

2. Kevés az önbizalma, tudja hogy nem egy nagy szám, és fél hogy kevés üzenetet kapna

3. Leszarja az egészet, és ő ír rá arra, aki tetszik neki kép alapján, alapvetően ő kezdeményez


Tehát igazából egyik opció sem éppen túl pozitív emberről árulkodik a harmadikon kívül talán. Egyáltalán komolyan gondolják az ilyenek a párkeresést?


Mert gondoljunk csak bele: Van mondjuk kifejezetten nem előnyös külsővel rendelkező srác, és ő tesz ki képet magáról mégis. Ezek szerint ő elfogadta magát, nem szégyelli magát, rendben van az önbizalma, vállalja magát.


Aki pedig azért nem tesz ki képet magáról, mert mondjuk a közvetlen környezete nem tudja a másságát, az megint milyen? Miért kell egyáltalán titkolni? Mitől fél? Érdemes félelemben és szorongásban élni? Előbb-utóbb úgy is kiderül.


Ti hogy gondoljátok? Bár én lehet túlreagálom ezt az egészet...


2018. márc. 29. 09:41
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Én kirakom a képem. Nem félek a lebukástól. Csak melegek járkálnak meleg társkeresőre.
2018. márc. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, de akkor is sok a szemét ember.
2018. márc. 29. 10:02
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én sajnos egy ideig az elsőbe tartoztam, méghozzá úgy, hogy mindig töröltem is a profilomat. :/

Érdekes, hogy eléggé excentrikus, egyedi stílusom van és egyszer egy hatalmas értelmiségi, akiből csak áradt a bölcsesség aromája, megkérdezte, ahogyan jegyet szerettem volna venni(vasútállomáson), hogy te meg mit akarsz kö@@ög, én meg ignoráltam és megvettem jegyemet, továbbálltam. Régebben, viszont zavart a melegségem, főleg, hogy vidéken nevelkedtem, ilyen emberek vettek körül és súlyosan szorongtam, féltem az antrocitástól. Itt nem csak beszólásokról, bámulásokról beszélek, hanem fizikai bántalmazásról is akár. Mostmár nagyobb az önbizalmam, de néha még megfordul a fejemben ez. Persze Pest az más.

Tudom, kicsit eltértem a tárgytól, de csak ismertetni szerettem volna a látáspontomat, mivel biztos vannak még ilyenek, akik hasonló okok miatt, okkal tartanak a nagy "coming out-tól".

DE az se jó, ha így éli le valaki az egész életét. Amint befejezte az ember a tanulmányait, anyagilag is önálló, nem szabad titkolni a dolgot. Persze ha az egyik szülő homofób és nem is olyan a kapcsolatuk, vagy hasonló, akkor nem kell feltétlenül megosztani vele, mivel végülis ez magánügy, de ne is tegye magát az ember érzelmi ronccsá, ha lehet.

Ha úgy érzi valaki, hogy nagyon szorong vagy depressziós lett emiatt, csak szólok, hogy fordulhat professzionális segítségért, ami méghozzá pénzbe se kerül, mivel a tb támogatja. A dokit meg tartja a titoktartás, ha elmondanád neki. ;)

21/F

2018. márc. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az 1, 2 keveréke, de nem teljesen. Habár azért valamilyen képem van kint, de így is kapok üzenetet, csak sajnos teljesen idiótákat.

Viszont a képet kirakókkal sincs sok jó tapasztalatom, mert ők meg szexet akarnak szinte azonnal.

A görcsösen párkapcsolatot keresők meg folyton nyomatják azt a Coelhot megszégyenítő ömlengést a semmiről. A profilszövegük is kisregény hosszúságú.

Ezek sem éppen pozitív tulajdonságok. És én lassan kezdem azt hinni, hogy a melegek közül csak annak van pozitív tulajdonsága, aki hiv+. Nem mintha én jobb lennék. Én már rég nem tudom komolyan venni a meleg párkeresőket.


A másik, hogy képet üzenetben is lehet küldeni. No most teljesen mindegy, hogy profilján látod vagy levélben küldi el. Persze tudom kínos megírni ott már, hogy nem jön be, de ott az opció, hogy többet nem írsz neki, amit kb. mindenki csinál...van pár, aki tököt növeszt és nem fél megmondani, de az ritkább.


De te is eléggé borúsan látod. Nem felétlenül rettegés miatt nem vállalja fel valaki, szimplán nem ezzel villog ott. Persze lehetne mindenki olyan, hogy a tükörben pózolós szelfijével van regisztrálva, de lássuk be, az egy idő után eléggé unalmas lenne.

Én pl. sokkal jobban szórakoztam olyanokkal chatelve, akiknek nem volt kint magukról képe. És egyikről sem elmondható, hogy nincs önbizalma vagy retteg.

2018. márc. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
98%

Nekem van kint, és rohadt idegesítő, amikor a kép nélküli emberek írnak rám.

Természetesen megtisztelem őket, és válaszolok, de átlagban valóban arról van szó, hogy nem akarják, hogy kiderüljön róluk, ami azért gáz, mert ilyen esetekben 10-ből 1 férfival jutok el a személyes találkozóig. A másik meg amikor tényleg nem néz ki jól, és inkább kép nélkül ír rád, és erőszakosan találkozni veled, mert "élőben majd eldől, bejövök-e". Gondolom azt reméli, ha élőben találkoztok, akkor már csak lesz valami, ha már elmentél.


Képkérésnél jellemző a nem válaszolás, vagy a megsértődés. Én mindig leírom, hogy vakrandikra nem járok továbbá elég inkorrektnek tartom, hogy ő lát rólam képet, s eldönti azok alapján bejövök, de ő viszont nem hajlandó mutatni.

Ilyenkor mindig közlöm vele, hogy ez nem fair, valamint a vakrandinál megvan az esély, hogy egy illető többször átverhet, ha engedem. Azaz megbeszélünk egy találkozót, nem jön el. Törli magát, újraregisztrál, és máris új ember számomra, mert nem láttam róla képet.

2018. márc. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
4. Vagy csak nem hiányzik, hogy elmebetegek, képgyűjtők szórakozzanak és zaklassanak. Semmi kedvem és időm ahhoz. Amúgy nem bújkálok szal nem titkolom, hogy meleg vagyok.
2018. márc. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Romeon korábban volt kint képem, csak mivel nem nézek ki 18-nak ezért deaktiválták a profilomat. (Valószínűleg valaki jelentett vagy nem tudom.) Ezért újra regisztráltam kép nélkül. Szóval én éppenséggel egyik csoportba se tartozom bele.
2018. márc. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
87%
Ja és 18/f vagyok azt lehagytam. (#7 voltam)
2018. márc. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Sok meleg, biszex férfi él falun, ahol, ha kiderül róluk, több atrocitás érheti őket, mint a városban. Lehet, ezért nem tesznek fel képet magukról.
2018. márc. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!