Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért ilyen megosztó kérdés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen megosztó kérdés itt a dohányzás szerintetek?

Figyelt kérdés

Nem akarok én itt vitát csinálni, nem erről van szó.


Amit látok, hogy sokan már úgy indítanak, hogy a dohányzás kizáró ok.

Én meg azt gondolom, hogy nehogy már egy jó embert ne az alapján ítéljünk meg, hogy dohányzik. Annyi jó ember nincs azért, hogy egy dohányzásért kidobhassunk egyet is az ablakon.

Tényleg nem az a célom, hogy vitát keltsek, a véleményekre vagyok kíváncsi.

Én tényleg azt gondolom, hogy egy jó embernél pont nem fog érdekelni, hogy bagózik, aki meg nem jó ember, annak pont nem a dohányzása fog érdekelni.


2019. aug. 7. 23:45
1 2
 1/18 anonim válasza:
100%
Mi köze a kérdésnek a szexualitáshoz?
2019. aug. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Az, hogy itt vettem észre, a meleg kategóriában. :)

Ezért ide raktam a kérdést. De jogos, ezt odaírhattam volna.

2019. aug. 7. 23:47
 3/18 anonim ***** válasza:
78%
Aki sokat dohányzik annak sajnos nagyon rossz ízű lesz a spermája.
2019. aug. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Én meg azt gondolom, hogy nehogy már egy jó embert az alapján ítéljünk meg, hogy dohányzik.* Upsz :D
2019. aug. 7. 23:49
 5/18 A kérdező kommentje:

És egy hosszútávú kapcsolatnál tényleg fontosabbnak érzed a spermája ízét, mint mondjuk azt, hogy emberileg a helyén van, értelmes, empatikus, érdeklődő?

Tényleg nem provokálni akarlak, csak meg akarom ezt érteni. Nem ítélkezem.


Alkalminál abszolút érthető számomra, ha kizáró ok, párkapcsolatra gondolok elsősorban.

2019. aug. 7. 23:51
 6/18 anonim ***** válasza:
98%
Mindenkinek mások a fontos tulajdonságok, és ezt magának az embernek is be kell látnia, hogy mit akar, és jó esetben olyan párt választ. Nem akarok dohányos férfit magam mellé, mert roncsolja a saját egészségét (hosszútávon mellesleg ez a külsőre is kihat), a szájhigénia nekem nagyon fontos, nem bírom a szagát és még sorolhatnám. Nem, nem ez alapján kell választani, de mindenkinek szíve joga mi fér neki bele. Lehet belül nagyon jó, de nekem az önbecsüléshez tartozik az is, hogy vigyáz magára, az egészségére. Nem miattam, hanem saját maga miatt. Most nyilván itt nem egy alkalmi ,,dohányosról" van szó. Le lehet pontozni, személyes preferancia kérdése.
2019. aug. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Megy a zöld pacsi! Na, ilyen kommentekre lennék kíváncsi, ez tök jó indoklás. Abszolút megértem nálad. Dohányosként mondom ezt.
2019. aug. 7. 23:57
 8/18 anonim ***** válasza:
98%
Lány vagyok, légyszi ne pontozzatok le emiatt, tudom, hogy meleg kategória, de szeretném leírni a véleményem :( nekem sajnos nagyon rossz élményeim vannak a cigivel kapcsolatban, ezért el sem tudtam volna képzelni, hogy olyan barátot válasszak aki cigizik,mert konkrétan a cigifüsttől is rosszul vagyok, szó szerint :( ennek ellenére nem úgy ismerkedtem, hogy az első kérdésem ez lett volna. Bár én érzem az embereken aki cigizik. Barátom apukája cigizik, én nem szólok bele, és emiatt nem is fogunk szétmenni barátommal. Lehet jó ember egy cigis, ahogy rossz ember egy nem cigis is, csak hát mindenki mást preferál a kapcsolatávan. Ez kb olyan, mint hogy valakinek a kék szeműen jönnek be jobban valakinek a barna :)
2019. aug. 8. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
98%

Ahogy a hatos írta, egy nemdohányosnak borzasztó irritáló és kellemetlen a szájból, de akár a bőrből, érintés esetén a kézről áradó cigiszag. Kimondottan visszataszító. És ahogy mondta, a bőrére, egészségére, kinézetére is kihatással van. Elég zavaró, főleg egy nagydohányosnál a folytonos rágyújtással való foglalatoskodás, nyilván ha melettem gyújtana rá a lakásban az eleve kizárt, ez kijárkálás meg szintén idegesítő. (A legrémesebb mikor egy lakásban vagy kávézóban stb összejön egy társaság, és a donyányos része 20 percenként feláll, megbontja a csapatot és kint ácsorog 10 percet az utcán. Télen öltözik , vetkőzik minden körnél stb... Én ha cigis lennék, már csak ezért leszoknék) Persze ha az ember más körülmények között belefut valakibe, akibe aztán pl. beleszeret, és az adott esetben dohányos, akkor más a szitu, de akkor is rábeszélném, hogy szokjon le (bi vagyok, barátnővel már sikerült és egy bi fiúhaverral is)

De így a neten ha őszinték akarunk lenni, leginkább a könnyed kapcsolatok valószínűbbek, és akkor már jobb egy nemdohányossal nekifutni eleve . :)

2019. aug. 8. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
93%
Igen, attól hogy valaki dohányzik még lehet jó ember, nem ennek a függvénye. Ugyanakkor aki nem dohányzik az szoba/albérlőtársnak sem szeretne dohányost, ahogy valószínűleg "olyan mint hamutartóval csókolózni" avagy a másik bőrén, haján, ruházatán érezni a "bagószagot". Ez a döntése, tiszteletben kell tartani (olyanból is sok van akit nem zavar ha a partnere dohányzik), ahogy azt is ha valaki az szőke/fekete/barna/vörös hajú partnereket kedveli.
2019. aug. 8. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!