Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg srácok akik cigiznek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok akik cigiznek közületek nem féltitek a bőrötöket a korai ráncosodástól? Hány szál cigit szívtok naponta? Van aki napi egy dobozt és még teljesen egészséges szexi? 25/f

Figyelt kérdés

2016. nov. 14. 18:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyan tuti nincs aki napi egy dobozt és teljesen egészséges.
2016. nov. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Én is így gondololom, egyszer randiztam egy 20 eves sraccal és ő napi egy dobozzal nyomta.

Én néha egy-két szállal.

2016. nov. 14. 19:15
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Bár én nem meleg srác, hanem lány vagyok, de nem igazán értem az összefüggést a szexuális beállítottság és a dohányzás között, nem kötekedésből írom, csak számomra picit abszurd. No mindegy, lényeg a lényeg, az én meleg barátaim többsége dohányzik, nem igazán félnek a korai ráncosodától. Különben is, mit nevezünk korai ráncosodásnak? Plusz ehhez szerintem hozzájárul a genetika is. Szerintem(!) 35-40 alatt aki szexi, az akkor is szexi, hogyha dohányzik.
2016. nov. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
barátommal mindketten dohányzunk. fèl doboz egy nap kb...van, hogy több sajnos. semmi baja a bőrünek és ő nekem nagyon szexi:D
2016. nov. 15. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hany evesek vagytok, miota cigiztek?

Az jo, hogy nem valtozott a bőrötök?

2016. nov. 15. 08:51
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

cigizèsnek nem a bőröregedés az első jele, vagy ahhoz gondolom kb egész életen át rendszeresen kell. inkább a fogakon látszik meg, bár nekem nem sárgult be észrevehetően. meg könneyebben kifulladok edzésnél.

24,23 évesek vagyunk, én kb 9 éve, barátom kicsit kevesebb

2016. nov. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 gyula1971 ***** válasza:
100%
A bőr öregedés,ráncosodás genetikai tényező is. Egy ismerősöm 26-után jelent meg rajta láthatóban,előtte tini arca volt 25-éves koráig.
2016. nov. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
90%
30 évesen már 40-nek néznek majd ki. Akkor majd rájönnek, hogy milyen nagy hiba volt...
2016. nov. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!