Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Beontes de mivel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beontes de mivel?

Figyelt kérdés

Passziv vagyok, es 3 eve van baratom... sok esetbe a zuhanyt hasznalom de neha inkabb fel napokat nem eszek , h ne legyen problema... ezzel az a baj,h tervezett aktusok vannak... a baratomat nem zavarja, ha neha baleset tortenik..azt mondja, h megse erre lett kitalalva az a bejarat...de nekem a kis balesetek is oriasi baleseteknek tunnek...


Szoval az a kerdesem, h ki mivel szokta kimosni magat???...


Ha mar valaki tett fel ilyen kerdest belinkelnetek?? Mert en lapozgattam, meg kerestem ra, de nem talaltam normalis valaszt



2019. aug. 8. 11:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
en mindig be a zuhany csövet es minimum fel oran keresztul mosom ki többször is,mar tiszta viz jön ki..aztan szex utan mindig iszom egy normaflort a bélbakteriumok miatt..evek ota csinalom es egeszseges vok,mint a makk
2019. aug. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
6%
Elverlek,mint bu*i a fa**át!!!
2019. aug. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne a zuhanycsövet haználja - mert felsértheti a belső hámfalat. A shopokban van intim zuhany, sokkal higénikusabb is. Baleset bizony bármikor előfordulhat, ez van. A sima langyos víz tökéletes nem kell hozzá csodakoktél.
2019. aug. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A zuhanycső már csak azért se javasolt mert hacsak nem jéghideg víz jön, egy langyosra állított csapból tűzforró is jöhet ha valaki éppen lehúz egy WC-t :D


Én amit eddig próbáltam azt kézi pumpás módszerrel igyekeztem megoldani mert az nem tud ilyen balesetet okozni és még szabályozható is.


Most egy nagy folyékony szappanos flakonnal kísérletezek, ami viszonylag sokat nyom, de persze vízzel. A flakon és ánusz között csővel kötöm össze, némi ügyességgel cseppmentes.


Egyelőre nincs meg az ideális vízmennyiség a beöntéssel, de egyszer csak meglesz :)

2019. aug. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
Itt mindenki túl bonyolítja. A legjobb és legegyszerűbb: 20 éve csinálom így: másfél literes ásványvízes palack tele langyos vízzel: picit benyálazod a lyukadat, misszionárius póz és betolod a palack nyakát a seggedbe. Utána elkezded magadba nyomni a vizet kb. Fél liter utána kiszarod és megismétled 5X. Ennyi. Ez a legegyszerűbb és legolcsóbb és leggyorsabb módszer!
2019. aug. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Aha. A menetes rész talán még be is megy, ha másnem becsavarod :D


A perem hogy megy át? Amíg felügyeskeded a flakont a víz nem folyik ki? Utána hogy veszed ki, hogy ne ömöljön ki a maradék víz?

2019. aug. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Felhoztam neki ujra a temat, de keruli a dolgokat. Lassan azt erzem, h beleorulok ebbe dologba....gyulolom az eletem azert mert egy helybe toporgok mellette... semerre nem haladok.. de rajottem, h csak is a magam boldogsagaert tehetek....szoval barmi is tortenik, es barmennyire szeretem, nekem valtoztatnom kell az eletemen.
2019. aug. 21. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!