Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egy meleg férfi sose lesz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy meleg férfi sose lesz szerelmes egy nőbe?

Figyelt kérdés

Badarságnak hathat a kérdés. De én eddig teljesen meg voltam róla győzödve, hogy meleg vagyok. Viszont egy táborban megismertem egy lányt, akihez érzelmileg elég erősen kötődtem. Csak azért nem lettem szerelmes, mert pár napig voltunk együtt. De az is lehet, hogy ennyi már elég volt.. Férfiaknál se éreztem még ilyesmit.


Össze vagyok zavarodva most akkor még se vagyok meleg?


2019. aug. 14. 18:21
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem nagyon sokféle szeretet létezik, mi nem feltétlen szerelem! De vonzónak is találtad?
2019. aug. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Érzelmileg bárkihez vonzódhatsz nemtől függetlenül.
2019. aug. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Amint azt fent is leírták különválhat a szexuális és érzelmi vonzódás, de lehet ugyanaz is. Egyénenként is változó.
2019. aug. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tudom mit éreztem..és ez szerelmi vonzódás volt..
2019. aug. 14. 20:01
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
4. Fizikailag, szexuálisan is vonzott? Mert akkor necces, hogy nem meleg vagy.
2019. aug. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ez az amit nem tudok eldönteni. Féltékeny is voltam egyébként amikor más fiúval volt.
2019. aug. 14. 20:19
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
6. Ha szexualis vonzódást nem éreztél. Attól még lelkileg kötődhetsz hozzá. Attól a szexualításod nem változik. De ha elképzeltebb mondjuk a csókot és szeretkezést vele, s tetszett, az más tészta.
2019. aug. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Elképzeltem..
2019. aug. 14. 20:31
 9/10 anonim ***** válasza:
13%

A melegek jelentős hányada csak testalkatilag vonzódik, izgul más fiúkra, náluk nem kizárt, hogy plátói mód beleszeretnek akár egy lányba is... A melegek másik fele érzelmileg is férfira vágyik maga mellé, náluk KIZÁRT, hogy nőkbe szeressenek. Ha mégis, akkor a fentebbi csoportba tartoznak.


(Azért nem biszexeket írtam a fentebbi csoportnál, mert azok testileg is izgulnak a nők alakjára.)

2019. aug. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
91%
Ott van példának Freddie Mercury.
2019. aug. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!