Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek meleg vagyok, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meleg vagyok, ha szerelmes vagyok önmagamba?

Figyelt kérdés

Egyszerűen imádom magamat,annyira sármos és jóképű férfi vagyok.

Senkinek nem mertem még elmondani,de beleszerettem magamba.

Ettől már melegnek számítok?



2017. dec. 18. 01:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2017. dec. 18. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
Nem, inkább egy lelkibeteg fogyatékos vagy de ha megbszod magad akkor elmúlik
2017. dec. 18. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt narcizmusnak hívják. A legenda szerint Nárcisz bele szeretet a vízben látott tükörképébe. Szóval nem homo vagy csak talán narcisztikus személyiség zavarod van.
2017. dec. 18. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nekem is volt és még van is kis mértékbe. De találtam olyat akit jobban szeretek még magamnál is.
2017. dec. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

LOW BUDGET LOVE! :DDD

Nem kell a partneredre költened. :) Féláron megúszod az éttermet, a mozit és a színházat és még csak meglepi ajándékokat sem kell venned. XD

Nincs nézeteltérés, vita, veszekedés, mindig az van, amit Te akarsz. XD Akkor szexelsz magaddal, amikor csak kedved tartja, sohasem mondasz magadnak NEM-et. Kell ennél több? :D

2017. dec. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Autoszexualitás a neve, csak ennyit tudok róla, mármint az elnevezését és a hozzátartozó definíciót. Kérdésedre a válasz: Nem. Ahhoz, hogy meleg légy egy másik, veled azonos nemű emberhez kellene szexuális vágyat érezned.
2017. dec. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%
Meglátogathatod magad a pszihiátrián egy csokor nárcisszal. Más ugyse fog meglátogatni.
2017. dec. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy meleg, csak nárcisztikus szemèlyisèg.
2017. dec. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 János Gilján ***** válasza:
100%

Ne izgulj, én is hasonló cipőben járok, még egy videót is forgattam a saját magam ünneplésére.

Ajánlom szeretettel megtekintésre:

[link]


Az alapelvem az, ha már szeretem magam, akkor teremtsek vele értéket is, ne csak a tükört bámuljam bambán. :D Továbbá az egész szart sem ér, ha mást nem tudsz szeretni. Én 11 év után is szerelmes vagyok a feleségembe és imádom a fiacskámat, meg a barátaimat is. A kérdés az, hogy te csak magadat szereted kérdező, vagy másokat is tudsz? Ez a nem mindegy... ;)

2017. dec. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lehetsz meleg, hogyha egy veled azonos nemű emberhez vonzódsz.
2017. dec. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!