Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Titeket izgatna egy másik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket izgatna egy másik srácot alázni?

Figyelt kérdés
Ti mit tennétek meg? Már csináltatok ilyet? Milyen volt? Arc vagy mi a döntő ilyenkor?

2019. aug. 21. 10:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Simán! Kikötözés az alap, a többi az hozzá jön. Sokat csináltam és nagyon bejövős!
2019. aug. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%
megalazhatna valaki....31/f
2019. aug. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
Vékony tinikkel csináltam már. Sok tinit izgat ez. Az változó mennyire és mi, de bejön ha egy srác azt csinálja amit mondok, mert meg kell tegye.:)
2019. aug. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
28%
Nem. Az ilyet nem tartom kultúremberhez méltónak. Normális értékrenddel bíró ember nem l vissza más kiszolgáltatott helyzetével. Mint ahogy nem szedünk uzsorakamatot sem a rászorulóktól, nem lopjuk el az idős néni pénzét és nem csapjuk be a másikat sem. Dedós, szánalmas dolog a másik embert megalázni.
2019. aug. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%

Persze :P

30f

2019. aug. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%

Igen.

Döntő az arc, testalkat és hogy fiatal legyen.

18f

2019. aug. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
94%
Nekem minden álmom hogy engem alázzanak de sajnos nincs rá partnerem :( 25/f
2019. aug. 22. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
94%
Anális játékkal összekötött orgazmus kontroll nagyon jó tud lenni.
2019. aug. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyos mértékig izgatna, elsősorban puhább formában. Pl. valamilyen alá- főlérendeltségi játékban kikötözni valakit. Ennek részeként verbálisan megszidni valamilyen rossz cselekedért. Közben lehúzni róla az alsónadrágot, felfedve az intim tájakat. Esetleg elfenekelni, vagy megbeszélés szerint merevedést okozni neki. Nem csináltam még, ez csak a fantáziám.
2019. aug. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Van egy srác akivel párszor volt ilyen kalandom, ő egy-két évvel idősebb nálam, helyes arcú férfias, erősebb nálam ezért nagyon jó élmény volt “leigázni”, szerintem jobban élvezte még nálam is :D Izgató volt ahogy szinte könyörög a nagy metéltemért, nyalattam a talpam és a hónaljam vele s végül megkapta a szájába s hálásan szopta a dákeszt, még a könnye is kicsordult. A golyóimat is úgy habzsolta mint ha nem lenne holnap. Miután kielégített, letérdelhetett előttem a tusolóban ahol lehugyoztam. Ezután megengedtem neki hogy lemossa magáról a szennyet, de jegyezze meg, hogy a szégyent nem tudja.
2019. aug. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!