Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Találkoztatok már olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Everlight kérdése:

Találkoztatok már olyan fiúval aki hihetetlenül szép? Leszólítottátok esetleg? Ti is nagyon szépek vagytok?

Figyelt kérdés
Tudom,mindenkinek más a szép
2019. aug. 21. 23:11
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Noh!!!!hát először is találkoztam már olyan sráccal aki kva szép volt szerintem.....nem is eggyel!de a szépség relatív.én a szépséget nem tudom különválasztani a belsőtől.de úgy is okés volt.másodszor hogy én szép vagyok e ?nem tudom.....
2019. aug. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%

Hat legtobbszor engem szokott leszolitani mindenki😂

17/f

2019. aug. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
97%
Találkoztam. Csináltunk is ezt-azt. Aztán kiderült, hogy ő igazából nem akar kapcsolatot. Én meg már beleszerettem. Szóval nem tartott sokáig.
2019. aug. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
Én pont egy ilyen “hihetetlenül szép” fiú vagyok haha ;)
2019. aug. 22. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
12%
Szerencsére még nem, de nem is szeretnék. Nem szeretem a szép fiúkat.
2019. aug. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Jaja! Egyetlen egyszer. Tanfolyamra jártam vonattal és feltűnt, hogy minden reggel ugyanarra a járatra szállt fel a srác. Én ugyan nem mertem kezdeményezni, sejteni sejtettem róla, hogy esetleg meleg. Mikor hallottam telefonon beszélni, majd' elájultam a hangjától, olyan kellemes volt. Sajna régen volt, azóta sem láttam. :(
2019. szept. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!