Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ez most mi? Meleg leszek vagy mi?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mi? Meleg leszek vagy mi?

Figyelt kérdés
Izgat egy ideje, hogy egy srác használjon. Tehát hogy pl megtudja mi van és nincs választásom. Vagy meg vagyok kötve. Sorolhatnám. A lényeg, hogy nem önként megyek bele. Alapba nem vonz sráccal, de szóval szerintem értitek. Ez elmúlik? Vagy mire számítsak?

2019. aug. 22. 20:20
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Vagy biszex
2019. aug. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Biszexuális vagy de a nagyobbik baj hogy hülye is. Hogy múlna el???
2019. aug. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
ez csak a szub hajlam miatt van. regen engem is izgatott hasonlo fantazia, de nem azert mert szeretem a fiukat is. csak ennyire megalazo (es egyben izgato) volt, hogy olyan dologra kenyszeritenek amit alapbol nem akarok (fiukkal lenni).
2019. aug. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 15 voltam amikor leesett hogy meleg vagyok. Volt egy idősödő, vékony, ősz hajú kalauz a vonaton akire mindig nagy volt az egyenruha ingje. Péntek esténként ő csekkolta a jegyem mikor hazafelé tartottam. Volt valami aranyosan szerencsétlen abban az emberben ami megfogott. Először csak bámultam. Mikor újra láttam elképzeltem hogy a farkához érek. Minden közös vonatozásnál volt valami elvetemült fantáziám róla. Elképzeltem hogy ha kettesben maradunk a BZMOT kocsiban, két megálló közt elé térdelek és leszopom... Volt hogy merevedésem lett a gondolattól. Na itt esett le hogy meleg vagyok. Pár év múlva tudatosult hogy aktív vagyok, az első kapcsolatomba már stabil identitással vágtam bele. A lényeg: Ha meleg vagy, kialakul, csak idő kell hozzá. Ha nem vagy meleg, elmúlik... :P (A bácsinak tuti volt felesége és lehet hogy már rég meghalt. Sosem mertem volna hozzá szólni.)
2019. aug. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%

Nem attól lesz valaki biszexuális, hogy tesz vagy nem tesz dolgokat, hanem mert erre vágyik - fejben dől el, nem tettekben. Az egy másik fázis, amikor már a tettek mezejére lép.

Valószínűleg azért vágysz a "kényszerítésre" mert még nem fogadtad el a biszexualitásod magadban és azt várod, hogy valami "külső erő" amit nem tudsz elhárítani mégis megtegye.

2019. aug. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 -remete- ***** válasza:
89%
6-os ez igen teljesen jól látod.
2019. aug. 23. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Vajon megélhetem ezt egy fiatal sráccal?
2019. aug. 23. 09:32
 8/10 -remete- ***** válasza:
100%
Rajtad múlik mit teszel érte? Hol keresed meg azt a fiatalt?
2019. aug. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hol érdemes?
2019. aug. 23. 11:29
 10/10 kovpet ***** válasza:
100%
Szerintem inkább idősebbet kellene keresned. Na, nem azért mondom, mert én idősebb vagyok (de). :)
2019. aug. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!