Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek: Hogy kerülnétek el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek: Hogy kerülnétek el ha nő közeledne felétek?

Figyelt kérdés
29 éves aktív vagyok, az egyik kolléganőm pár hete keresi a társaságom és elég sokszor a vállamhoz ér amikor beszél hozzám. Nem 100% hogy közeledni próbál, de tisztázni kellene mielőtt félreértés lesz a dologból. Nem szeretnék munkahelyi "coming out"-ot tartani. Nem akarom elmondani neki, mert másnap már mindenki tudná a gyárban. Mi a leghatásosabb módszer?
2019. aug. 22. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:
95%

Mondd meg neki, hogy nem az eseted. Ezzel nem hazudsz, de az igazat se mondod el :))


Ha meg valami mást akarsz, mondhatod, hogy van valaki aki tetszik, és esetleg, hogy komolynak érzed azt a dolgot.


Lehet kissé bénák, de nem jut eszembe most más :/


20/F

2019. aug. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a bajom, hogy nem biztos hogy közeledik. Lehet hogy ilyen közvetlen típus és ciki lenne félreérteni és hárítani, ha közben eszébe sem jutott a közeledés. Rosszul kezelem ezeket a dolgokat...
2019. aug. 22. 21:26
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Akkor minek kevered-kavarod a dolgokat, ha azt sem tudod hogy most barátként fogdossa a válladat vagy csak azért mert ő ilyen tipus vagy hogy tetszel neki? Egyszerű:

3 opciód van.

1. Várd meg hogy mit csinál ha megcsókol meg ilyenek meg bevalja hogy tetszel neki akkor rögtön mondd el hogy amit már leírtak elöttem hogy nem vagy az esetem bár ez elég bunkó (de legalább így felfogja) de a legjobb hogy barátnőm van.

2. Ha ennyire nagyon nem tudsz már bocsánat a seggeden maradni akkor mondd meg neki nem kell várni. Mondd meg neki. Bár nem értem ez mivel lenne jobb de mindegy.

3. Befejezed ezt az egész sztorit.

2019. aug. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Úgy hogy nem fogadod a közeledését, vagy elutasítod. A nemhez nem kell 10 oldalas indokláslista.

A kolleganődtől függetlenül két út áll előtted: vagy rejtőzködsz egész életedben és kiépítesz egy "legendát" magad köré ("van párom" - de vigyázz, hogy konzekvens legyél), vagy vállalod önmagad és coming out. Egyébként meg a szexuális irányultságodhoz, szokásaidhoz a kollégáidnak semmi köze, de másnak sem. Ez csak az érintettekre tartozik.

2019. aug. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"Melegek: Hogy kerülnétek el ha nő közeledne felétek?"


Félig hangosan, félig suttogva megkérdezném a férfi kollégáktól (de azért a nő is hallja fél füllel): "Nem tudjátok mitől lehet az, hogy amikor vizelek, akkor csíp, éget, meg viszket? Majd' megőrülök tőle, napok óta szenvedek. Lehet, hogy összeszedtem valami nemi betegséget?" XD

Tuti abbamaradna az érdeklődés a nő részéről. :D

2019. aug. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki hogy abszolút nem a te eseted mert nem szép, nem vonzó de még csak nem is szexi és különben is van egy nála fiatalabb barátnőd aki az életed párja lesz hamarosan. Szemét nők megérdemlik, mondd csak meg nekik rendesen.
2019. szept. 6. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!