Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az idősebb magyar férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az idősebb magyar férfiak miért ilyen lerobbantak?

Figyelt kérdés
Azt hiszem egyetérthetünk abban, hogy sokunk fél az öregedéstől és már harmincnál elkezdené ásni a sírját. De szerintem ennek csak az az oka, hogy a magyar 40 év körüli férfiak többsége, legyünk őszinték, igénytelen. Szerintem 40 évesen is nézhet ki valaki nagyon jól, ha figyel a testére, nem hanyagolja el magát, ha pedig fiatalabb korában is jóképű volt akkor meg pláne. Nyugatabbra tőlünk ahol az egészséges életmód valamivel nagyobb kultúrának örvend mint nálunk, más a helyzet?

2019. aug. 23. 18:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%

Kérdezd meg a kormányt?

Az egészségügyet, munkaidőt, oktatást, pihenés étkezés stb stb

2019. aug. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
10%
Én még sosem láttam 35 év feletti jóképű férfit,itt Magyarországon.Gyorsan öregednek,de erről nem tehetnek szerencsétlenek.
2019. aug. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
6%
Nem néztem a kategóriát,nőként válaszoltam.
2019. aug. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
25%
Nyugi, én még láttam azt a nemzedéket fiatalnak is. Ugyanolyan szörnyen néztek ki, és még büszkék is voltak rá. Nem ám azon a néhány szarkalábon múlik, hogy taszító-e egy ember, hanem azon, hogy törődik-e magával, hogyan öltözködik, stb. Ha valaki ezt megteszi, 20 évvel fiatalabbnak tippelik, pláne, ha még feminin srácról van szó, akkor 30-at is letagadhat.
2019. aug. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%

Stressz elhasznalja a hormonokat.Magyarok nagyon sokat dolgoznak,sok a stressz anyagi egyébb jellegű. Érzelmi problemaikat is magukba zárják.

Sokan zabaljak A porkoltete szalonnat. Cigiznek. Magyarok rendgetegt isznak az is nyomja le a tesztoszteront. Más országokban eheszegesen esznek nagy tal salatakat.

2019. aug. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%

Olyanok mint az átlagos magyar egészségügyi állapot - sokan küzdenek túlsúllyal, stresszes, rohanó életmóddal, elhanyagolják saját magukat, dohányzás, alkohol stb.

Ez viszont szerencsére nem általános, egyre többen ismerik fel, hogy az egészséges életmód fontosságát a 30-40-50-es korosztályból is. Bőven vannak "jól karbantartott", magukra és a környezetükre igényes megjelenésű emberek ebben az életkorban is.

2019. aug. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 everlight ***** válasza:
97%
Kevés a jó pasi,a fiatalok közt is kevés a szép férfi.Sok cigi-drog pia.Van hogy egy 20 éves is kinéz harmincnak.
2019. aug. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
95%

Mi köze van a kormánynak az elhízáshoz, életmódhoz, cigizéshez, alkoholizáláshoz? Ezeket mindenki saját maga dönti el...

Ennyire nem lehettek elfogultak! Nem volna szabad minden, saját magunk által elkövetett hibáért másokat vádolni. Ez csak önámítás és saját magunknak ártunk vele!

2019. okt. 2. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
86%
Még annyit, én nem érzem magamat lerobbantnak...
2019. okt. 2. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
86%
Nem kellene általámosítanod! Vannak ilyenek is. olyanok is! Én sem gondolom magamról, hogy lerobbant idős lennék... 😉
2019. okt. 3. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!