Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Érdemes belekezdenem meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes belekezdenem meleg fiúval kapcsolatba?

Figyelt kérdés
Nő vagyok, a fiú a barátom. Biztos, hogy nem hazudik mert eddig csak fiúkkal volt. Mostanában sokszor mondja, hogy nem jó melegnek lenni. Mert szerelemre vágyik. Azt mondja, hogy érez irántam valamit. Kérte, próbáljam meg vele a kapcsolatot, mert bízik benne, hogy velem sikerülni fog. Igazából nekem tetszik, és valahogy nem tudom elképzelni azt, hogy ez működne. Nem szeretném beleélni magamat az egészbe. Mit tegyek?
2019. aug. 25. 17:39
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

Melegként miért ne lehetne szerelmes?


De ha nem vagytok egymásnak közömbösek, akkor egy próbát megér. Viszont mi lesz, ha mégis beleszeret egy pasiba?

2019. aug. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%

Ha ilyet mond akkor bi. Vagy csak érzelmileg kiborult.

Ha szexeltek is akkor nem meleg. Ha nem akkor meg kissé furcsa lesz.

2019. aug. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt érzi, hogy fiúkkal nem olyan jó egy kapcsolat. Ezt nem tudom azért mert eddig nem érdekelték a nők. Tehát biszex nem lehet. Úgy gondolom, hogy elege van a melegségből, azok alapján amiket mondott.
2019. aug. 25. 17:52
 4/6 anonim ***** válasza:
62%

Bocsi de hany éves vagy?


Ez nem igy müködik. De ha gondolod én is összeállnék veled pedig meleg vagyok....

2019. aug. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Éppen azért kérdezem mert nem vagyok fiatal, naív. Tudom, hogy az orientáció nem változik.
2019. aug. 25. 19:45
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy olyan meleg ismerősöm, akibe a legjobb barátnője beleesett, nyilván visszafelé ez nem pont ugyanilyen szintű volt, de a srác is érzett iránta sokat. Nagyon jól kijöttek, állandóan mindent együtt csináltak, aztán megpróbálták, milyen lenne együtt. De nyilván nem működött a dolog, mert a srác csak érzelmileg kötődött hozzá, szexuálisan nem, így viszont az a bizonyos rész egyáltalán nem működött. Ezek alapján én is azt mondom, felesleges belekezdened vele, ha meleg, mert úgysem lesz olyan a kapcsolat...
2019. aug. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!