Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan vegyem rá a barátomat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá a barátomat hogy más módon is szexeljünk? 20/f

Figyelt kérdés

A baratommal egy eve vagyunk egyutt, o aktiv, es minden szex abbol all hogy eloszor en kenyeztetem (imadok sz0pni), o sikositoval bekeni, belemhatol aztan kozben kerlel hogy ne nyuljak magamhoz hogy kez nelkul menjek el, viszont ez nekem nem megy es mivel szereti ha egyutt jutunk a csucsra muszaj kezzel besegitenem. Hogy elvezhetnek el megis akkor kez nelkul?


A baratom nem szeret sem sz0pni, sem nYlni se ujjazni, en viszont nagyon szeretem mindharmat.


Olyan erzesem van hogy ez nem normalis, hogy csak az analis behatolast szereti melegkent. Lehet hogy nem meleg hanem biszex? Korabban voltak baratnoi is, viszont azt mondta imadja a f...t csak nem a szajaba venni.


Probaltam mar vele beszelni tobbszor is errol, de csak akkor hajlando ezeket csinalni ha konyorgok erte es akkor is csak vonakodva. Valakinek volt ilyen tapasztalata? Vajon nem illunk ossze? Egyebkent nagyon szeretem es o is engem de ez a dolog egyszeruen nem hagy nyugodni.


Köszi a segitseget:)



2019. aug. 25. 01:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Próbáljatok más pózt.

Nekem attól sikerül elmennem ha a hasához dörzsölődök.

2019. aug. 25. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látszik szexuálisan nem illetek össze ő pedig hazudott azzal kapcsolatban hogy imádja a faszt. Ha imádná nem csinálná ezt. Azt te tudod mennyit ér meg neked ez a kapcsolat.
2019. aug. 25. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Mond meg neki h addig nem lesz szex amig le nem szop:D hat ha ez be valik :D
2019. aug. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
29%

Ha aktiv akkor minek erolteted ra?

Attol hogy valaki aktiv meg nem muszaj szopnia, ha valaki felhozta nalam a dolgot az rogton repult is a lakasbol xd

18/f/a

2019. aug. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
46%

Mért kéne valakinek olyat csinálnia, ami számára nem pálya? Mért? Mit gondoltok, mért nincs kétszer annyi homoszexuális a Földön, mint amennyi van? Mert már így is olyan dolgokba kényszerítenék bele őket a "homoszexualitás címszó alatt eluralkodott banda", ami számukra végtelenül gusztustalan, nemhogy ilyen vágyaik lennének, mert nincsenek. És akkor nem véletlenül százmilliók lappanganak ilyen látens6uzi, kíváncsiheteró és egyéb címszavak alatt. És ha majd az lesz az előírt 6uzi-módi, meg a beugrófeladat a 6uziléthez, hogy fel kell dugni a földigilisztát az egyik orrlukadon, és a másikon kifűzni? És akkor mi lesz, ha majd az lesz? Nem tetszik? Mért nem tetszik? Nézz oda, a másik nyolcszáz barom is már megcsinálta... Mert ám semmivel nem kevésbé disznó egyik szexuális tevékenység sem, amit most magatokból kiindulva normalitásnak képzeltek! Bezzeg, amikor valami ártatlanka fétise van valakinek, mittudomén a piros zoknikra vagy 45-ös bicepszekre, akkor az mindjárt aberrált és nem normális.


Nekem abból van nagyon elegem, amikor valakik elkezdenék előírni, hogy a "homoszexuális létnek" mik a kötelezően elvárandó szexuális módjai meg disznóságai. Így is nagyon-nagyon túl van már tolva a talicska. Ha valaki X dolgot akar, megkeresi rá az embert, azt egészségükre, de ne akarja beletunkolni a közvéleménybe, hogy mindenkinek azt kell csinálni.

2019. aug. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szexuálisan nem illetek össze.
2019. aug. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
96%

Jézusom, mik ezek a válaszok.

Kedves kérdező, a párod nem tesz meg semmit a te élvezetedért. Nem hajlandó téged semmilyen formában felkészíteni, izgatni, ez gáz. Nem csoda hogy nem tudsz így elmenni. Ja és a végén még te vered ki magadnak, miért? Az is derogál neki? Furcsa. Én a helyedben megkérdezném tőle, hogy miért nem akar örömöt szerezni neked?

2019. aug. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!