Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van rá esély hogy biszexuális?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rá esély hogy biszexuális? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Én egy meleg fiú vagyok, és van egy szintén nagyon jó fiú barátom aki állítólag full hetero. Elég bensőséges a kapcsolatunk, ő tudja a szexuális beállítottságomat egy ideje. Sokszor bulizunk, iszogatunk együtt, és ilyenkor egyfolytában ölelkezünk hosszan, szorosan és közben puszilgatjuk is egymást ahol érjük a másikat (arc,nyak,kéz,homlok). Mindig elmondja ilyenkor hogy nagyon fontos vagyok neki és ugyanúgy szeret mint bármelyik családtagját. Van barátnője, de legutóbb azt mondta jobban szeret engem nála is és nincs olyan dolog a földön amit értem ne tenne meg. Legutóbb azt is említette hogy fontolgatja a szakítást a barátnőjével és kérdezte mit gondolok róla. A lányokhoz 100% hogy vonzódik, mivel rengeteg nője volt már. Ezek szerintetek még beleférnek egy heteronál? Vagy valószínűbb a biszexualitás?

2019. szept. 3. 01:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Minimum bi....
2019. szept. 3. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
100% biszexnek mondanám.
2019. szept. 3. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Van rá esély, de azért ne éld bele magad, ne legyél csalódott ha mégsem az, ezer oka lehet amiért szakítani akar a barátnőjével nem feltétlenül az, mert férfire vágyik.
2019. szept. 3. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

" ilyenkor egyfolytában ölelkezünk hosszan, szorosan és közben puszilgatjuk is egymást ahol érjük a másikat (arc,nyak,kéz,homlok). Mindig elmondja ilyenkor hogy nagyon fontos vagyok neki és ugyanúgy szeret mint bármelyik családtagját. Van barátnője, de legutóbb azt mondta jobban szeret engem nála is és nincs olyan dolog a földön amit értem ne tenne meg."


Ilyet egy hetero SOHA sem mond egy másik fiúnak/férfinek. De még egy bi sem feltétlenül...

2019. szept. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%

Kitudja.

Van olyan férfi ismerősöm aki a családtagjaival tényleg így viselkedik, főleg ha iszik, ennek ellenére nem jön be neki a homoerotika.

Igazából szerethet téged is, de a szeretet nem feltétlen szerelem.. és attól mert szeretek valakit szexuálisan nem feltétlen vonzódom hozzá, pl a gyerek is más tészta..

2019. szept. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kétértelmű jeleket ad... Ugye azért a "családtag" jelző nem a legjobb jel. Viszont a nyak puszik,szoros ölelések miatt lehet van valami bensőségesebb dolog. Én személy szerint ha tetszik valaki sose mondanám családtagnak. Viszont... Lehet tagadó fázisban van,vagy csak keresi önmagát, feszegeti a szexuális határait a férfiak iránt. Sajnos lehet csak egy kísérlet vagy neki...
2019. szept. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Fura.

Lehet valami gond van a kapcsolatában, piál és ilyenkor kijön belőle az ami bántja és neked mondja el.

Az hogy ölelget, meg családtagként tekint rád, az szép dolog tőle, gondolom azért is mer ennyire megnyílni nálad.


Én meleg vagyok, viszont ha hetero pasi fejével gondolkoznék, és elfogadó lennék, azért valamennyire tartanám a távolságot a meleg barátommal olyan szempontból, hogy ha tudom, hogy meleg, nem puszilgatom és nem teszek félreérthető megjegyzéseket.

Ahogyan melegként én sem borulok a barátnőim nyakába, nem puszilgatom a nyakukat, stb, furán jönne ki.


Az meg még furább ha van egy ilyen jó barátod, és kockára tennéd ezt a kapcsolatot csak a szex miatt. Ha bi, akkor sem kellene, ha meg nem akkor meg elég kellemetlen lenne mindkettőtöknek.

Mérlegeld mi éri meg neked.

2019. szept. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Na igen. Én pont ez az hogy minden hetero barátomnál amikor színt vallottam magamról(köztük nála is) közöltem, hogy nem kell tartaniuk attól hogy bármikor is rámozdulok bármelyikőjükre. Ugyanúgy barát zónában kezelem őket, ők is mondták hogy elfogadnak engem olyannak amilyen vagyok és ugyanúgy szeretnek. Ezután viszont ennél az egy főnél indultak meg ezek a folyamatok. Én semmit nem kezdeményeztem, sőt eleinte még kicsit ódzkodtam is ezektől a hirtelen jött ölelgetésektől meg pusziktól, nehogy félreértse bárki is miután már tudnak mindent rólam. Aztán buliról bulira egyre többet enged meg magának. Elejt ilyen mondatokat hogy a lányok nagyrészt r**ancok, csak egy töltést érnek meg, én többet érek a szemében az összesnél. Ha egy embert választhatna aki élete végéig mellette legyen az én lennék a családja után stb. És ilyenek nem voltak korábban. Teljesen barátként kezelem évek óta, de ennyi ilyen megjegyzés meg szexuális töltetű megnyilvánulás után már nyilván felkeltette az érdeklődésem, csak nekem még mindig nem elég egyértelmű. Az pedig hogy én kezdeményezzek bármit is az kizárt. Csak véleményekre vagyok kiváncsi kívülállók részéről hogyan is jön le egy ilyen.
2019. szept. 3. 21:08
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

7-es vagyok:

"Aztán buliról bulira egyre többet enged meg magának."


Ez azt jelenti, hogy a pia ezt hozza ki belőle?

Mert ha igen, akkor minimum bi, és a pia oldja a gátlásait.

Ha meg amúgy is piás, beszélgess vele erről abban az állapotában, mert nyílt lesz.

Például: Kérdezz rá, hogy konkrétan ezt hogy érti? (Mármint hogy te jobb vagy mint a csajok). Nem biztos, hogy szó szerint fogja részletezni, viszont abból már több mindent le tudsz róla venni.

Esetleg te is mesélhetsz, hogy együtt érzel vele, mert melegként is nagyon nehéz normális, hűséges társat találni. A lényeg legyen meg a közös pont a beszélgetésben, és sugalld, hogy megértő és együtt érző vagy vele, és akkor már sínen vagy.


Oké, hogy nem akarsz vele kikezdeni, viszont lehet, hogy lelki támaszra, esetleg segítségre van szüksége a biszexualitásával vagy a magánéletével kapcsolatban, ha nyíltan lebeszéltétek a dolgot, akkor tudsz neki lelki támaszt és segítséget nyújtani.

2019. szept. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
91%

Csokolgat,simogat,legközelebb a farkad simogatja.

Persze,hogy bisex!De neked az csak jó.nem igaz?

2019. szept. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!